Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier E-Bültenleri 286’ya Ulaştı

Alarko Carrier’ın 2004 yılından beri şirket faaliyetleri, yeni ürün bilgileri ve teknik makaleleri 4 farklı format halinde sektör profesyonelleri ile paylaştığı e-bültenler toplamda 286’ya ulaştı. Bugüne kadar “Teknik Bülten” olarak 75 adet, “Haberler”, başlığı ile 74 adet, “Gerçek Konfor”adı altında 104 adet ve “Yeni Ürün” adıyla toplam 33 adet e-bültenin paylaşımı yapıldı. Mail yoluyla gönderilen bültenlerin her sayısı 5.000’i aşkın kişiye ulaşıyor.

E-Bültenler Hakkında

“Teknik Bülten” başlığı altında Alarko Carrier’ın faaliyet konularıyla ilgili teknik makaleler yayınlanırken, “Gerçek Konfor” bültenleri bir referans veri tabanı yaratmak bakış açısıyla düzenleniyor. Bu bültenlerde iş ortağının firmayı, uygulama yapılan binayı ve sistemi tanıyor ve ürün hakkında kısa bilgi alıyor. “Yeni Ürün” bülteninde Alarko Carrier ürün gamına yeni katılan ürünlerin tanıtımı ve ürünle ilgili ek bilgi dosyaları da sunuluyor. “Haberler” bülteninde ise sektörün ve müşterilerin ilgisini çekecek önemli ve özel haberlere yer veriliyor.

Alarko Carrier tarafından düzenli olarak yayınlanan bültenlerden oluşan geniş arşive ulaşmak ve takip etmek için www.alarko-carrier.com.tr web sitesi ziyaret edebilir, ayrıca e-bültenlere abone olunabilir.

Alarko Carrier Bültenlerinin mail adreslerinize gönderilmesini sağlamak için buraya tıklayarak mail adresinizi kaydedebilirsiniz.

Tümünü Temizle
Karşılaştır