Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, CityScape ödüllü “AND” Projesine Destek Veriyor

Alarko Carrier, Anadolu Grubu’nun İstanbul Kozyatağı’nda gerçekleştirdiği, HPP International Architects tarafından tasarlanan ve Dubai’de düzenlenen uluslararası mimarlık yarışmasında “En İyi Ticari Proje” kategorisinde CityScape ödülünü alan “AND” projesine iklimlendirme desteği sağlıyor.

A+ kalitesine sahip, LEED Platin sertifikalı projede, Carrier’ın ileri teknolojiye ve LEED koşullarını sağlayan 19XRV frekans invertörlü santrifüj su soğutma grubu kullanılıyor.

Carrier’ın tasarladığı, çevreye zarar vermeden üstün verimlilik sunan Evergreen® ailesinin yetenekli üyelerinden, santrifüj kompresörlü 19XR/XRV serisi su soğutucular, bu teknolojinin orta, yüksek ve çok yüksek kapasitede sağladığı tüm üstünlüklere sahip bulunuyor. 703 - 5100 kW kapasite aralığında geniş kullanım alanı sunan soğutucular, frekans inverter teknolojisiyle üstün enerji verimliliğinin ve LEED koşullarının sağlanmasına yardımcı oluyor.

Yüksek teknoloji ve verimli motoruyla sınıfında en yüksek verime (Best in Class) sahip olan 19XR/XRV serisi soğutucularda, ozona zarar veren soğutkanlı cihazların üretiminin sona ermesine ilişkin program beklenmeden, HCF esaslı soğutkan kullanılıyor. Su soğutucunun içine soğutkan depolama olanağıyla, bakım sırasında soğutkan aktarımı yapılırken kaçak miktarı en düşük seviyede olan 19XR/XRV, modüler yapılı ve pozitif basınçlı tasarımıyla fark yaratıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır