Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Çatı Tipi Klima Üretimini Artırmaya Devam Ediyor

Alarko Carrier, çatı tipi klima üretimindeki kapasitesini artırdı. 2015 yılı itibarıyla ürün gamını 200 kW’a kadar genişleten şirket, bu kapsamda tamamen Türk mühendisleri tarafından ve son teknolojiyle tasarlanan 120-200 kW arası çatı tipi klimaları piyasaya sundu. Gebze Fabrikası’nda üretilen Eurovent sertifikalı klimalar, şu ana kadar 36 ülkeye ihraç edildi.

Daha önce 40-120 kW arasında 7 farklı kapasitede üretilen çatı tipi klimalar, yeni eklenen 4 kapasiteyle, 40-200 kW arasında toplam 11 kapasitede, soğutma (50UA) ve ısı pompası (50UH) olarak satışa sunuluyor. Yardımcı ısıtıcı opsiyonları, elektronik genleşme vanası, dokunmatik renkli kontrol ekranı ve ısı geri kazanım özelliklerine sahip yeni nesil çatı tipi klimalar; değişken hava debisi, ihtiyaca uygun çeşitliliği ve uzaktan kontrol arayüzüyle fark yaratıyor.

Çatı tipi klimalar; Avrupa Birliği ülkelerinde, çevreye zararlı etkilerini azaltmak ve daha enerji verimli ürünlerin kullanılmasını sağlamak amacıyla, farklı kategorilerde belirli dönemlerde uygulamaya konan Ecodesign kriterlerine uygun şekilde tasarlanıp üretiliyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır