Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Bursa TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası Eğitimi Verdi

Alarko Carrier, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’yle (TMMOB) beraber, Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi düzenledi.

10 Nisan 2018 tarihinde TMMOB Bursa Şubesi’nde düzenlenen eğitim, Bayilik Satışları İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Ararad Küçükoğlu ile Bayilik Satışları Satış Mühendisi Koray Kekeç tarafından organize edildi.

Eğitim kapsamında Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır tarafından yapılan sunumda, cihazların genel özellikleri, enerji tüketim analizleri, ürün seçimiyle ilgili ipuçları ve uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalar paylaşıldı.

TMMOB üyelerinden oluşan katılımcılara, Alarko Carrier’ın yeni ısı pompası hakkında bilgi veren Çayır, “İklimlendirme sistemleriyle ilgili ihtiyaçların proje aşamasında doğru olarak belirlenmesi, teknik ekipler için büyük önem arz ediyor. Alarko Carrier olarak proje aşamasında ihtiyaç duyulan bilgileri paylaşmaktan ve ekiplere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğaya atık gaz bırakmadan yalnızca elektrikle çalışan ve çevreye zarar vermeyen yeni ısı pompası ürünümüz ve yüksek verimliliğe sahip VRF sistemlerimiz, proje ve kontrol birimleri tarafından beğeniyle karşılandı. Önümüzdeki dönemde de, sektörde çalışanlara bu tür eğitim destekleri vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır