Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Bulgaristan Isıtma Ürünleri Distribütörü Ekoterm Proekt Firması Çalışanları ve Dağıtım Şirketleri için Bulgaristan ve Türkiye’de Eğitimler Düzenledi

Alarko Carrier, 29 Mayıs 2019’da Ekoterm Proekt Firması satış, lojistik ve servis departmanlarına, 30 Mayıs 2019’da ise 27 dağıtım şirketinden yaklaşık 40 kişilik bir gruba Bulgaristan/Haskovo’da Satış ve Satış Sonrası Servis Eğitimleri verdi.

Eğitimlerin Temmuz 2019’da Ekoterm Proekt ve distribütörlerinin teknisyenleri için Alarko Carrier tesislerinde tekrarlanmasına karar verildikten sonra, planlanan eğitimler 2-3 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.

12 şehirden toplam 16 kişinin katıldığı programın birinci gününde İhracat Müdürü Bircan Mete tarafından Alarko Carrier firma tanıtımı yapıldı.  Ace Şefi Ece Yengül eşliğinde Gebze Fabrika ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Erkan Mutlu eşliğinde Showroom gezildikten sonra Dudullu Fabrika’ya geçildi.

Isıtma Üretim Müdürü Özgün Çolak eşliğinde Dudullu Fabrika’nın gezilmesinin ardından Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Erkan Mutlu tarafından Satış Eğitimi verildi.

Programın ikinci gününde Gebze Fabrika Eğitim salonunda Servis Eğitim Uzmanı Hikmet Erdoğan tarafından Satış Sonrası Servis Eğitimi verildi ve Ar-Ge Laboratuvarı ziyaret edildi.

Bilgi düzeyi ve ilgilerinin çok iyi olduğu gözlemlenen katılımcılar ziyaretten memnun kaldıklarını ve olumlu izlenimlerle ayrıldıklarını dile getirdiler.

Ziyaret sonrasında Ekoterm Proekt Bölge Müdürü Evsun Süleyman misafirperverliği ve organizasyonu için Alarko Carrier’a teşekkürlerini ilettiği mesajında, Alarko Carrier’ın tesisleri, süreçleri ve laboratuvarından çok etkilendiklerini, yeni ürünler geliştirildiğini görmekten mutlu olduklarını ve kısa vadede Bulgaristan pazarına sundukları ürün yelpazesini genişletebileceklerini ifade etti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır