Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Bölgesel Fuarlarda Ürünlerini Sergilemeye Devam Ediyor

Yüksek teknolojili ürünleri ve kaliteli hizmetiyle tüketicilerin beğenisini kazanan Alarko Carrier, Anadolu genelindeki sektörel fuarlarda yetkili satıcıları tarafından temsil edilmeye devam ediyor.

Ordu’da 29 Haziran -3 Temmuz tarihleri arasında Ege Fuarcılık tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen Yapı, Dekorasyon Ürünleri ve Doğalgaz İhtisas Fuarı’na da Alarko Carrier’ın Ordu yetkili satıcısı R.C.S İnşaat katılarak hem ısıtma hem de soğutma grubundaki ürünleri sergiledi.

Fuarda, Estia Isı Pompası ve Türkiye’deki ilk ve tek “çift yoğuşmalı kombi” Seradens Super Plus kombiler en çok ilgi çeken ürünler oldu. Alarko Carrier tarafından pazara sunulan Toshiba Multi Sistem klimalar da fuarda ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Müdür Yardımcısı Alper Özgür, bölgesel fuarların tanıtım ve ilişki geliştirme açısından çok yararlı olduğunu belirterek bu fuar kapsamında yapı ve doğalgaz alanında çalışan pek çok firma temsilcisiyle bağlantı kurma imkanı yakaladıklarını sözlerine ekledi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır