Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Bitlis Eren Üniversitesi’nde Eğitim Verdi

Alarko Carrier, kamu kurumlarını bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla, Bitlis Eren Üniversitesi’nde doğalgaz sistemleriyle ilgili eğitim verdi.

Alarko Carrier Bölge Sorumlusu Özgür Çeker tarafından organize edilen eğitimin ilk bölümünde, doğalgazlı sistemler ile diğerleri arasındaki farklar, ikinci bölümünde ise konvansiyonel kazanlar ile yoğuşmalı kazanlar arasındaki farklar katılımcılarla paylaşıldı.

İş Geliştirme Departmanı Şefi Kenan Sayılgan’ın bir sunum yaptığı etkinlikte, Wolf sistemleri hakkındaki uygulamalar, referans çalışmalar, projelerin ilk yatırım ve işletme maliyetleriyle ilgili detaylı bilgiler verildi. Doğalgaz dönüşüm süreci kapsamında gerçekleştirilen eğitime, Bitlis Eren Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı İsmail Kızıltaş, Kontrol Mühendisi Erkan Kasaba ve Bitlis Eren Üniversitesi Genel Sekreteri Muhammed Zahid Kuldaş katıldı.

Bitlis’teki dönüşüm süreci hakkında bilgi veren Özgür Çeker, “Bitlis Belediyesi tarafından 2015 yılında başlatılan altyapı çalışmaları, başarılı bir şekilde sürdürülüyor. Alarko Carrier olarak kamu kurumlarında gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde deneyimlerimizi paylaşıyor ve dönüşüm sürecine destek oluyoruz. Bu kapsamda daha önce İl Özel İdaresi, Kamu Hastaneleri Birliği ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’nde de çeşitli sunumlar yaptık. Bitlis’in dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır