Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Adana’da Üstün Teknolojiye Sahip Ürünlerini Tanıttı

Alarko Carrier, Adana, Mersin ve çevre illerden gelen proje, tesisat ve taahhüt kurum ve kuruluşlarında faaliyet gösteren mühendislerin yer aldığı, 180 kişilik bir gurupla bir araya geldi.

Yeni ve üstün teknolojiye sahip yüksek verimli cihazlarını tanıtmak amacıyla bir seminer düzenleyen firma; Alarko Carrier Bayilik Satış Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun konuşmasıyla başlayıp, Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın sektöre dair güncel bilgiler aktarmasıyla devam etti. Konuşmaların ardından söz alan Alarko Carrier Klima Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit yeni seri SMMS-e Toshiba VRF sistemlerini, İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu ise Toshiba/Carrier ısı pompaları ile Wolf yoğuşmalı kazanlar ve Kaskad sistemlerini tanıttı.

Ürünlerin uygulama esasları, verimlilik değerleri ve işletme kazançlarının örnek referanslarla anlatıldığı seminer; fuaye alanına kurulan standlarda Ankara Büro Satış Şefi Alper Özgür ve Adana Büro Satış Şefi Nuri Akdağ’ın cihazları katılımcılara tanıtmasıyla devam etti. Etkinlik, birlikte yenilen akşam yemeğiyle sona erdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır