Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier 48-50UA/UH Rooftop Eğitimi

Alarko Carrier Gebze merkez eğitim salonunda 29-30 Mart 2016 tarihlerinde yeni seri LRT 48-50UA/UH Touch Pilot kontrollü rooftop cihazlarını konu alan iki günlük teknik servis eğitimi gerçekleştirildi.

Eğitime, Alarko Carrier İzmir ve Ankara sistem bölge servislerinden 25 teknisyen ve Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler bünyesinde görev yapan 7 personel katıldı.

Katılımcılara eğitimin ilk gününde LRT yeni seri rooftop ürün tanıtımı, Sensör ve Elektronik Aksam, Cihaz Kontrol Bilgileri, İşletmeye Alma ve Süpervizyon bilgileri aktarıldı. Ayrıca Touch Pilot Demo Uygulaması ve Menü Tanıtımı gerçekleştirildi.

Eğitimin ikinci gününde Alarko Carrier Fabrika’da rooftop, batarya üretim hattı ve laboratuvar gezisi düzenlendi. Eğitim sonunda katılımcılar 25 sorudan oluşan teknik değerlendirme sınavına tabi tutuldular.

Eğitim, Merkezi Sistemler Ürün Müdürü Volkan Arslan, Alarko Carrier ARGE-Rooftop Müdür Yrd. Barış Akgül ve Alarko Carrier Teknik Destek ve Eğitim Müdür Yrd. Tolga Aydınlı tarafıdan verildi. Fabrika ziyareti esnasında Alarko Carrier Batarya Üretim Müdür Yardımcısı Hikmet Başkır katılımcılara eşlik etti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır