Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier 30 XWV Servis Eğitimi

Ankara, İstanbul ve İzmir Alarko Carrier yetkili servisleri için gerçekleştirilen servis eğitimi, her bir lokasyonda iki gün sürdü. Eğitimin ilk gününde katılımcılara Carrier 30 XWV su soğutma grubunun genel cihaz özellikleri, elektrik ve elektronik donanımı, süpervizyon ve işletmeye alma bilgileri ve prodialog kullanım tabloları hakkında bilgi verildi.

Eğitimin ikinci gününde Carrier tarafından yeni geliştirilen Carrier S servis programı uygulamalı olarak katılımcılara anlatıldı. Frekans invertörü çalışma prensipleri, alarm bilgileri, bakım ve arıza bulma-çözme konuları hakkında bilgi verildi. Carrier tarafından yakın bir zamanda 19 XR santrıfuj ve 30XA/XW model su soğutma gruplarında da kullanılacak olan ve web üzerinden iletişim olanağıda sağlayan Touch Pilot display ekranın kullanımı uygulamalı olarak anlatıldı.

Eğitimin son bölümünde katılımcılar eğitimde edindikleri bilgilerin değerlendirilmesine yönelik 30 sorudan oluşan sınav yapıldı.

Katılımcılara eğitim dökümanı olarak eğitim kitapçığı, montaj, işletme ve bakım kitapçığı, elektrik diyagramları ve Carrier S servis programı verildi.

Eğitime toplamda 47 Alarko Carrier saha teknisyeni katıldı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır