Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, “14. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı”na Katıldı

Alarko Carrier, tarım ve hayvancılık sektörünü bir araya getiren “14. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı”nda, dalgıç pompa ürün gamıyla yoğun ilgi gördü.

Denizli EGS Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen fuara, 200’ün üzerinde firma katıldı.

Açılışına; Denizli Valisi Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, ilçe belediye başkanları, ticaret, sanayi ve ziraat odası yetkilileri ile yerel yöneticilerin katıldığı fuar, 5 gün boyunca binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Tarım sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan fuara katılımın çok yüksek olduğunu belirten Alarko Carrier Dalgıç Pompa Satış Müdürü Yüksel Pınar, “Bu yıl 14.sü düzenlenen fuarın bölgeye ve tarım sektörüne çok yararlı olduğunu düşünüyoruz. Her yıl daha da gelişerek ve büyüyerek yoluna devam edeceğine inancımız tam. Biz de, bu gibi etkinlikler sayesinde tarım ve hayvancılıkla uğraşan bölge halkıyla bir araya gelmekten ve ürünlerimizi tanıtmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır