Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Adana Çukurova Üniversitesi’nden Alarko Carrier’a Ziyaret

Alarko Carrier ürünlerini tercih eden Adana Çukurova Üniversitesi’nde görevli kontrol mühendisleri, Gebze’deki fabrikayı ziyaret ederek üretim süreçlerini yerinde inceleme fırsatını buldu.

Alarko Carrier Kalite Mühendisi Ece Yengül’ün ev sahipliği yaptığı gezide, fabrikadaki ACE kalite sistematiği anlatıldıktan sonra, klima santralları, dalgıç pompalar, kazan, kombi ve rooftop üretim hatları gezildi.

Fabrika gezisinin ardından Alarko Carrier Ankara Büro Satış Şefi Alper Özgür, Alarko Şirketler Topluluğu ve Alarko Carrier’ın geniş ürün yelpazesi hakkında bilgi verdi.

Alarko Carrier Kalite Mühendisi Ece Yengül, Alarko Carrier’da hem konutlar hem de üniversite, sağlık kompleksi, havaalanı gibi büyük mekânlar için farklı çözümler sunduklarını belirterek, “Uzun yıllardır Alarko Carrier’ın iklimlendirme sistemlerini tercih eden Çukurova Üniversitesi, 2016 yılında Tömer Binası ile Teknokent Binası’nda, Toshiba VRF sistemlerini ve Wolf kazanlarını kullanmaya başladı. Ürünlerimizi tercih eden ekipleri fabrikamızda ağırlamayı ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi vermeyi önemsiyoruz. Sürekli yatırım yaptığımız ve yenilediğimiz üretim hatlarımızla gurur duyuyoruz. Bu ziyarette, Aldens kazan ve klima santralı üretim hatları konuklarımızın yoğun ilgisini çekti.” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır