Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

48/50 UA/UH Paket Tip Çatı Klimaları Servis Eğitimi

Alarko Carrier Teknik Destek ve Eğitim Şefi Tolga Aydınlı ve Rooftop AR-GE Müdür Yardımcısı Barış Akgül tarafından verilen eğitime Türkiye genelinde ticari ürünler konusunda hizmet veren 25 Alarko Carrier yetkili servisinden 36 teknisyen ve Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler bünyesinden 15 personel katıldı.

2 ayrı gruba verilen eğitimin ilk gününde katılımcılara, 48/50 UA/UH çatı klimaların ürün tanıtımı, genel bilgiler, sensör ve kartlar, kumanda ekranı, prodialog özellikleri, işletmeye alma ve supervizyon konuları aktarıldı.

Eğitimin ikinci gününde ise 48/50 UA/UH çatı klimaların alarm bilgileri, bakım ve genel bilgiler (ısıtma) konuları anlatıldı. Aynı gün Alarko Carrier Dudullu Radyatör Fabrikası yemekhane bölümünde kullanılan 50 UH/055 modeli rooftop cihazının çalışmasının incelenmesine yönelik teknik gezi organize edildi. Katılımcılar, Alarko Carrier Rooftop Üretim Laboratuvar Sorumlusu Gani Gürbüzer’in eşliğinde cihazı çalıştırdı, çalışma parametrelerini inceledi ve arıza bulma çözme konularında bilgilendirildi.

Teknik gezi sonrasında katılımcılara Totaline Satış Destek ve Satınalma Mühendisi Uğur Gümrükçü tarafından Totaline iş faaliyetleri konusunda bilgi verildi.

Eğitimin öğleden sonraki bölümünde Alarko Carrier Rooftop Üretim Müdür Yardımcısı Hikmet Başkır eşliğinde rooftop üretim hattı ve laboratuvarı gezildi. Eğitimin son bölümünde ise katılımcılar, eğitimde edindikleri bilgilerin sınanmasına yönelik test şeklinde 40 sorudan oluşan değerlendirilmeye alındı ve her katılımcıya eğitim notu verildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır