Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

2015 Kışının En Soğuk Evini “Isıtıyoruz”!

Kışın en soğuk günlerinin yaşandığı şu günlerde Alarko Carrier yürekleri ısıtan bir yarışma başlattı. #buevçoksoğuk etiketiyle evinin ne kadar soğuk olduğunu en yaratıcı görselle anlatan bir kişi Alarko Carrier’dan Seradens Tam Yoğuşmalı kombi - SRD 20 kazanıyor.

15 Ocak - 15 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve kullanıcıların Twitter veya Vine üzerinden fotoğraf ya da video yoluyla katılabildikleri yarışmada kazanan belki de sen olabilirsin!

Yarışmaya Nasıl Katılabilirsin?

Kullanıcılar yaşadıkları mekânların soğukluğunu fotoğrafla veya kısa videolar yoluyla anlatabilir. Fotoğraflar Twitter üzerinden, Video paylaşımlar ise Vine üzerinden yapılıyor. Tüm paylaşımlarda #buevçoksoğuk etiketinin kullanılması ve @Alarko_Carrier hesabının seçilmesi koşulu aranıyor.

Gerektiği taktirde katılımcıların başvurularına Twitter üzerinden direkt mesaj yoluyla yanıt verilecektir.

Seçim sürecinde, kullanıcıların görselleri paylaşma/beğenme sayısının yanı sıra yarışmayı düzenleyen ekip üyelerinden oluşan jurinin görsellerle ilgili değerlendirmeleri de %50 oranında dikkate alınacaktır.

Başvuru Koşulları

Yarışma, aşağıdaki belirtilen şartlara uyan tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olarak yapılıyor.

Yarışmaya, son başvuru tarihine kadar sadece @Alarko_Carrier hesabına, #buevçoksoğuk etiketi seçilerek yapılan on-line başvurular kabul ediliyor. E-posta veya posta yoluyla yapılan başvurular ise geçersiz sayılıyor.

Yarışmaya, düzenleyici firma Alarko Carrier mensupları ile Seçici Kurul üyeleri dışında; 18 yaşını doldurmuş tüm kullanıcılar katılabiliyor.

Gönderilen fotoğraf/video, yarışmacı tarafından çekilmiş olmalı. Başkasına ait fotoğrafın tamamen veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu, yarışmacıya aittir.

Dereceye giren yarışmacılardan, adı, soyadı, adresi, telefon numarası ve e–posta adresi bilgileri Twitter direkt mesaj yoluyla alınıyor. Bu bilgiler aracılığıyla kişiye ulaşılamaması halinde, düzenleyici firma sorumluluk kabul etmemektedir.

Fotoğraflarda görüntülenen kişilere; fotoğrafın bir yarışmaya katılacağının söylendiği, internette, basılı yayın organlarında ya da kataloglarda yayınlanması için izin alındığı kabul ediliyor. Söz konusu kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya ait oluyor.

Düzenleyici firma; yarışmaya katılan eserleri web ya da sosyal medya kanallarında, yayınladığı ya da yapımını üstlendiği mecralarda, kendi web sayfasında ve basın yayın organları aracılığıyla yapılan duyurularda, yarışmaya ait sergilerde; verilen ödül haricinde herhangi bir ödeme yapmaksızın ve “sanatçının adını geçirerek”, editoryal, ticari, reklam veya promosyon amacıyla kullanabiliyor.

Gönderilen fotoğrafın/videonun tüm yasal hakları yarışmacıya ait oluyor. Dereceye girenlerden, bir önceki maddeye uygun olarak fotoğrafın kullanım hakkını devrettiklerine dair bir beyanı imzalayıp göndermeleri isteniyor. Buna uymayan yarışmacının eseri değerlendirme dışı kalıyor.

Yarışmada; etap 1’incisi olan fotoğraf ve/veya videonun sahibine 1 adet Alarko Seradens Tam Yoğuşmalı kombi - SRD 20 kombi hediye edilecek.

Tüm yarışmacılar, yukarıda belirtilen koşullara uymayı kabul etmiş sayılıyor ve bu koşullara uymayan katılımcıların eserleri değerlendirmeye alınmıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır