Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

2011 Yılı Yetkili Servisler Toplantısı

Alarko Carrier Yetkili Servis Toplantısı 22 - 25 Ekim tarihleri arasında Antalya Mirada Del Mar Otel’de 260 servisin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Alarko Carrier Grup Koordinatörü H.Önder Şahin yaptı. Açılış konuşmasının ardından, Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler Grup Koordinatör Yardımcısı Kemal Bıçakçı tarafından “SSH Politikaları”, Alarko Carrier Bakım ve Süpervizyon Müdür Yardımcısı Erkan Tuncay tarafından “Yeni Ürünler”, Alarko Carrier Servis Müdür Yardımcısı Menduh Çağlı tarafından “Yeni Uygulamalar” ile ilgili sunumlar yapıldı.

Toplantının son bölümünde servis hizmetlerinde 5, 10, 15, 20 ve 40 yıllarını tamamlayan Alarko Carrier yetkili servislerine berat belgesi ve plaketleri; H.Önder Şahin, İsmet Gencer (Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı), Kemal Bıçakçı, M.Emin Özkan (Alarko Carrier Bakım ve Süpervizyon Müdürü), Menduh Çağlı, Kadir Dalmış (Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler 1. Bölge Servis Sorumlusu), Erkan Dikmen (Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler 2. Bölge Servis Sorumlusu), Hakan Henden (Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler 3. Bölge Servis Sorumlusu) tarafından verildi.

Aynı zamanda, yetkili servislerin güzel vakit geçirmelerine ve stres atmalarına yönelik hazırlanan toplantıda, parasailing etkinliği de yapıldı. Etkinliğe katılan Alarko Carrier Antalya Bölgesi servisi Kardeşler Elektronik’ten Veysi Tatlı, parasailing etkinliği sırasında açmış olduğu Alarko Carrier bayrağı ile hafızalarda güzel bir anı bıraktı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır