Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

2011 Yılı Yetkili Servisler Toplantısı

Alarko Carrier Yetkili Servis Toplantısı 22 - 25 Ekim tarihleri arasında Antalya Mirada Del Mar Otel’de 260 servisin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Alarko Carrier Grup Koordinatörü H.Önder Şahin yaptı. Açılış konuşmasının ardından, Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler Grup Koordinatör Yardımcısı Kemal Bıçakçı tarafından “SSH Politikaları”, Alarko Carrier Bakım ve Süpervizyon Müdür Yardımcısı Erkan Tuncay tarafından “Yeni Ürünler”, Alarko Carrier Servis Müdür Yardımcısı Menduh Çağlı tarafından “Yeni Uygulamalar” ile ilgili sunumlar yapıldı.

Toplantının son bölümünde servis hizmetlerinde 5, 10, 15, 20 ve 40 yıllarını tamamlayan Alarko Carrier yetkili servislerine berat belgesi ve plaketleri; H.Önder Şahin, İsmet Gencer (Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı), Kemal Bıçakçı, M.Emin Özkan (Alarko Carrier Bakım ve Süpervizyon Müdürü), Menduh Çağlı, Kadir Dalmış (Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler 1. Bölge Servis Sorumlusu), Erkan Dikmen (Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler 2. Bölge Servis Sorumlusu), Hakan Henden (Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler 3. Bölge Servis Sorumlusu) tarafından verildi.

Aynı zamanda, yetkili servislerin güzel vakit geçirmelerine ve stres atmalarına yönelik hazırlanan toplantıda, parasailing etkinliği de yapıldı. Etkinliğe katılan Alarko Carrier Antalya Bölgesi servisi Kardeşler Elektronik’ten Veysi Tatlı, parasailing etkinliği sırasında açmış olduğu Alarko Carrier bayrağı ile hafızalarda güzel bir anı bıraktı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır