Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

İzmir’deki 232 Yelki Village projesinin tercihi Toshiba oldu

İzmir’in Yelki ilçesinde Musa Çiçek İnşaat tarafından gerçekleştirilen 232 Yelki Village Projesi’nin tüm ısıtma ve soğutma ihtiyacı Alarko Carrier tarafından pazara sunulan Toshiba ısı pompası ve multi sistemlerle karşılanıyor.

Yemyeşil bahçeleri ve deniz manzaralı geniş teraslarıyla 35 farklı konseptte villadan oluşan 232 Yelki Village Projesi’nin iklimlendirmesinde 35 adet Toshiba Estia Isı Pompası ve 35 adet 4 iç üniteli Toshiba Multi Sistem kullanıldı.

Alarko Carrier’ın tüketicilerle buluşturduğu, iklimlendirme sektöründeki en yüksek enerji verimliliği değerine sahip Toshiba Estia havadan suya ısı pompaları, evlerde konfor ve tasarrufu aynı anda sağlıyor.

Toshiba Estia Isı Pompaları kışın ısıtma, yazın da soğutma amacıyla kullanılabiliyor, üstelik kullanım sıcak suyu da üretiyor. Inovasyonda öncü Toshiba, elektrikli veya fosil yakıtlara bağlı ısıtma sistemleriyle karşılaştırıldığında, çok daha yüksek verimliliğe sahip, yenilenebilir enerjili Estia ısı pompalarının evin pek çok bölümüne monte edilebilecek boyutlara ve şık tasarıma sahip iç ünite kolayca kurulabiliyor. Baca, havalandırma veya yakıt tankı için ilave bir uygulamaya ihtiyaç duymayan Estia Isı Pompaları, uzun borulama mesafesi avantajıyla dış ünitenin istenen yere kurulumuna imkan tanıyor.

“Bir dış ünite; seçilecek 2,3,4 veya 5 iç üniteyi çalıştırabilecek kapasiteye sahip”

Projede tercih edilen diğer ürün gruplarından Toshiba Multi Sistemler, birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda, tüm ihtiyaçları karşılayacak bir çözüm olanağı sağlıyor.

Bir dış ünite; seçilecek 2, 3,4 veya 5 iç üniteyi (duvar, tavan ve konsol tipleri aynı dış ünite ile entegre edilebilir) çalıştırabilecek kapasiteye sahip. Toshiba Multi Sistem’in dış üniteleri hafif ve kompakt.

Sadece bir dış ünite sayesinde ses, 1:1 sistemlerden belirgin ölçüde daha az, duvarda daha az yer kaplıyor, temiz ve sessiz bir ortam sağlıyor. Toshiba Multi Sistem, en üst düzeyde soğutma konforu sunar. En son klima teknolojisi optimum performansı sağlayarak yaşam kalitesini önemli ölçüde iyileştirir.

Tümünü Temizle
Karşılaştır