Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Toshiba’nın Multi Sistem Klimaları, Aynı Anda Birden Fazla Odayı Serinletiyor!

İklimlendirme sektörünün lideri Alarko Carrier’ın pazara sunduğu Toshiba multi sistem klimalar sayesinde, tek bir dış üniteyle, aynı anda evin farklı odalarında, isteğe uygun sıcaklık değerlerini sağlamak mümkün oluyor.

A++ enerji sınıfında yer alan Toshiba klimalar, enerji tüketiminde tasarruf da sağlıyor. Yaz aylarında meydana gelen sıcaklık artışının, birden fazla odada klima ihtiyacını beraberinde getirdiğini belirten Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik, “Eskiden lüks olarak görülen klima, günümüzde artık olmazsa olmaz bir ihtiyaca dönüştü. Tüketiciler tek bir odada değil, aynı anda evin birkaç bölümünde birden klima kullanmak istiyor.

Biz de, Toshiba multi sistemlerle, birden fazla odada iklimlendirme talebini karşılayacak mükemmel çözümü sunuyoruz. Bu sistemlerdeki tek bir dış ünite, 2, 3, 4 hatta 5 iç üniteyi aynı anda çalıştırabiliyor. Böylece tüketicilerin hem maliyetten hem de alandan tasarruf etmeleri mümkün oluyor.” dedi.

Toshiba multi sistem klimaların hafif ve kompakt yapıya sahip dış ünitesi, diğer sistemlere oranla daha sessiz çalışıyor. Ürünlerdeki ileri teknoloji optimum performans sunarak, yaşam kalitesini iyileştiriyor. Farklı kapasitelerde tasarlanan dış üniteler, tüketicinin ihtiyacını, hem ekonomik hem de konfordan ödün vermeden karşılamasını sağlıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır