Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Menu
TR
EN
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler E-Ticaret Destek İletişim
Tüketici Destek Yararlı Bilgiler Ürün Seçimi Fiyat Listesi Yayın Talebi E-Tahsilat
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek

Toshiba Multi Sistem Klimalar Aynı Anda Birden Fazla Odayı Serinletiyor

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier'ın pazara sunduğu Toshiba multi sistem klimalar sayesinde, tek bir dış üniteyle, aynı anda evin veya küçük ölçekli ofis ve ticari alanların farklı odalarında, isteğe uygun sıcaklık değerlerini sağlamak mümkün oluyor. A++ enerji sınıfında yer alan Toshiba klimalar, enerji tüketiminde tasarruf da sağlıyor. 

Yaz aylarında meydana gelen sıcaklık artışının, birden fazla odada klima ihtiyacını beraberinde getirdiğini belirten Alarko Carrier Bireysel ve Hafif Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Caner Doğan, "Eskiden lüks olarak görülen klima, günümüzde artık olmazsa olmaz bir İhtiyaca dönüştü. Tüketiciler tek bir odada değil, aynı anda yaşam alanlarının birkaç bölümünde birden fazla klima kullanmak istiyor. Biz de, Toshiba multi sistemlerle, birden fazla odada İklimlendirme talebini karşılayacak mükemmel çözümü sunuyoruz. Bu sistemlerdeki tek bir dış ünite, 2, 3, 4 hatta 5 iç üniteyi aynı anda çalıştırabiliyor. Böylece tüketicilerin hem maliyetten hem de alandan tasarruf etmeleri mümkün oluyor" dedi. 

Çevre dostu R32 soğutucu akışkan kullanılan Toshiba multi sistem klimaların hafif ve kompakt yapıya sahip dış ünitesi, diğer sistemlere oranla ultra sessiz bir sistem sağlıyor. Klimada dijital dünyanın kapılarını açan Toshiba Wifi modülü, klimayı her zaman her yerden yönetebilme imkânı sunuyor. Wifi modülünde haftalık zamanlayıcı gibi ek özellikler de hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. 

31 Ağustos'a kadar kampanya avantajıyla... 

Alarko Carrİer'ın multi sistem klimalarına özel kampanyası 31 Ağustos'a kadar devam ediyor. 

Kampanya kapsamında 16.000 ve 10.000 BTU'luk iki iç üniteli multi split klimalar, Yapı Kredi World'e özel 12 taksit avantajıyla, tek klima fiyatına satışa sunuluyor. 

Ayrıntılı bilgi için: http://www.toshibo-klima.com.tr/

Tümünü Temizle
Karşılaştır