Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Toshiba Klimalar Yılda 245 kW Elektrik Harcıyor

A sınıfı verim etiketine sahip olan Toshiba klimaların yıllık enerji tüketimi 245 kiloWatt. Isıtma-soğutma sektörünün öncülerinden Alarko Carrier, Avrupa standartlarına göre belirlenmiş enerji tüketim etiketlerinden en verimlisi olan “A sınıfı” verim etiketine sahip Toshiba klimalar ile tüketicilere, konfor ve tasarrufu birarada sağlıyor. Sahip oldukları 5,1 COP ile dünyanın en verimli ve en az elektrik harcayan klimaları olan Toshiba’ların yıllık enerji tüketimi yalnızca 245 kiloWatt.

Sadece havayı soğutup-ısıtmakla kalmayan klimalar aynı zamanda bulundukları ortamları gelişmiş üstün filtreleme yöntemleri ile bakteri, virüs, koku ve alerjenlerden arındırıyor. Cihazlar, ürettikleri negatif iyonlar sayesinde bu ortamlara yerleşmeyi ve çoğalmayı uygun bulmayan sivrisinek, beyaz karınca ve hamamböceklerini evden uzak tutuyor.

Toshiba klimalar yıllardır kullandığı DC Inverter teknolojisini, IPDU (Akıllı Güç Yönetim Sistemi) ile destekleyerek, 2006 modellerine oranla enerji tüketimini yüzde 10 azaltıyor ve standart klimalara oranla yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor.

Daha önce 22 desibel olan ses seviyesini 2007 modellerinde 20 desibele düşüren Toshiba’lar pazarın en sessiz kliması olma özelliğini taşıyor.

Ortama negatif iyonlar verebilen iyonizer teknolojisi sayesinde Toshiba’lar, orman, nehir ve göl kenarlarının temiz ve ferahlatıcı havasını evinize getiriyor. Lüks SPA’ların ve sağlık merkezlerinin yakalamaya çalıştıkları huzurlu ortamlar, Toshiba klimalar ile odanıza kadar getiriliyor. Sağladığı konfor ve hijyen ile kullanıcıların sağlığını koruyor, konsantrasyonunu arttırıyor.

Kışın da soğutma ihtiyacı duyulan baz istasyonları, server vb. mekanlar için en ideal ürünler olan Toshiba’lar, -10/46°C arasında soğutma yapabiliyor. Kış aylarında sıfırın altındaki sıcaklıklarda da (-15/24°C arasında) ısıtma yapabilen cihazlar, 15°C’ye kadar ısıtmada çalışmayı sürdürebiliyor.

Yüzde 30 Yakıt Tasarrufu

Alarko Carrier, EN 677 Avrupa standartlarına göre yüzde 109’u geçen verimiyle geleneksel kombi ve kazanlara göre yüzde 30 yakıt tasarrufu sağlayan yoğuşmalı kombilerini tüketicileriyle buluşturuyor.

Alarko Carrier, yoğuşmalı kombileriyle geleneksel kombi ve kazanlara göre yüzde 30 yakıt tasarrufu sağlıyor. Yoğuşmalı kombiler baca gazı ısısının geri kazanılmasına dayanan üstün yoğuşma teknolojisi ve paslanmaz çelikten ısı eşanjörüyle EN 677 Avrupa standartlarına göre yüzde 109’u geçen verimle çalışıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır