Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

İstediğin Kadar Isınmak İçin Hangi Kombi?

Yıllar önce Ankara ile beraber anılan hava kirliliğinin küresel bir sorun olarak karşımıza çıktığı günümüzde doğalgazın çevre dostu, havayı kirletmeyen, doğaya zarar vermeyen çevreci bir enerji kaynağı olması büyük önem taşımaktadır. Ancak doğalgazın kombiler vasıtası ile evlerimizde de bu kadar yaygınlaşma sebebi yalnızca çevreye duyarlı tüketiciler değil aynı zamanda kombilerin ev ekonomisine diğer alternatiflerinden daha ugun koşullar sunuyor olmasıdır.

Kombilere artan talep, yerli ve yabancı markaları ile yeni bir sektör oluşmasını sağladı. TSE, CE, ISO 9002 standartları, güvenilirlikleri, sağlamlıkları, kapladıkları alanların küçüklüğü gibi farklı özelliklerle yaratılan yoğun rekabetçi bir ortam doğdu. Ajans Press, geçtiğimiz Kasım ayında kombi sektörünün haber analizini yaptı. [..]

Yapılan analize göre 2007 kasım ayında içerisinde Alarko, basında kombi sektörüyle ilgili olarak çıkan toplam 94 haberin 8’ine konu olmuş ve toplam tirajın %21,47’sine ulaşmış. Bu 8 haberin 4’ü dergi, 3’ü gazete ve 1’i de gazete ekinde yer almış. Yayın içeriklerine göre, markaların haber olma durumuna bakıldığında ise borsa işlemleri, atama ve bayilikleriyle ilgili altı haber ile Alarko markası birinci sırada yer alıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır