Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Sadece Soğutmuyor, Bakteriden Arındırıp, Sinekleri Kovuyor

İklimlendirme sektörünün önde gelen kuruluşlarından Alarko Carrier, 1997 yılından bu yana Sodex Fuar’ına katılıyor. Bu yıl fuarda ısıtma-soğutma alanındaki ürünlerini sergileyecek olan Alarko Carrier, aynca kendi bünyesinde faaliyet gösteren marketler zinciri Toteline’in de tanıtımını gerçekleştirecek. Alarko Carrier Pazarlama Genel Koordinatör Yardımcısı Hırant Kalataş, bu fuar ile tüketicilere ürünler hakkında detaylı bilgileri aktarmayı hedeflediklerini dile getirirken, "ISK Sodex 2008 Fuarı’nın da Alariko Carrier için yeni iş bağlantılarının kapılarını açacağına inanıyoruz" dedi.

Ürün Gamı Genişliyor

Her yıl l0’a yakın yeni ürün çıkaran Alarko Carrier’in, fuarda sergilediği ürünler arasında Toshiba VRF klima cihazları, çatı tipi klima, fan coil üniteler, bina otomasyon sistemleri, dalgıç pompalar, hidroforlar, sirkülasyon pompaları, brülörler, çelik ve döküm kazanlar, Atag yoğuşmalı kombiler, Serena, Harmony ve Trendy marka kombiler, radyatör ve banyopanlar, Flair duvar ve salon tipi split klimalar, Carrier salon ve duvar tipi split klimalar, Flair konsol ve kaset tipi klimalar, Carrier kanallı klimalar, Toshiba duvar kaset ve kanallı klimalar ile Toshiba multi duvar tipi klimaları yer alacak.

Bakterilerden Arındırıyor

Alarko Carrier tarafından satışa sunulan Toshiba klimalar, geliştirilmiş inverter teknolojisi sayesinde enerji tüketimini minimuma indiriyor. Sadece havayı soğutup-ısıtmakla kalmayan bu klimalar, aynı zamanda bulundukları ortamları gelişmiş filtreleme yöntemleri ile bakteri, virüs, koku ve alerjenlerden de arındırıyor. Cihazlar, ürettikleri negatif iyonlar sayesinde bu ortamlara yerleşmeyi ve çoğalmayı uygun bulmayan sivrisinek, beyaz karınca ve hamamböceklerini evden uzak tutuyor.

Yakıt tasarruflu kombiler ATAG Q serisi yoğuşmalı kombi ve kazanlar, ATAG Verwarming BV tarafından Hollanda’da üretiliyor ve tüm Avrupa pazarında satılıyor. Atag kombi, 25-60 kW kapasite aralığında, duvar tipi 7 farklı modele sahip. TS EN’ye göre yüzde 107,3’e ulasan norm kullanma verimi ile klasik kombilere göre çok yüksek yakıt tasarrufu sağlıyor. 16 ile 100 arasında değişen modülasyon aralığı ile hassas ısıl kapasite kontrolü ve yüzde 25-100 aralığında pompa modülasyonu sağlanıyor. Kaskad uygulaması ile de 480 kW kapasiteye ulaşmak mümkün oluyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır