Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Pekin Olimpiyatları’nda Havayı Carrier Temizledi

Pekin’de gerçekleştirilen 2008 Dünya Olimpiyatlarında kullanılan havalandırma sistemlerinin yüzde 70’ini klima sektörünün lideri Carrier sağladı. Sahalarda, Carrier’ın soğutma grupları klima santralleri, fan coilleri ve tamamlayıcı ürünleri kullanıldı.

Gözetleme Merkezi

Olimpiyatların başlıca merkezlerinden biri olan ve "Su Küpü" adını taşıyan Milli Su Sporları Merkezi’nde 4 adet Carrier santrifüj soğutma grubu ve çok sayıda klima santrallerinin kullanıldığını belirten Carrier Yapı Sistemleri ve Servisleri Asya Başkanı Ross Shuster su sporları merkezinde kullanılan teknolojilerle ilgili olarak, "Kullanılan teknoloji çevredeki ısının yayılmasını engellerken, ısınma için harcanan enerjinin de aza indirgenmesini sağlıyor. Üst sınıf klima santrallerimiz, çok yoğun antikorozif işlemlerden geçiriliyor. Böylece dayanıklılıklarını nemli ve yüksek klorlu iç mekanlarda da garantiliyoruz’" dedi.

Carrier, olimpiyatların yapıldığı her alanda havalandırma sistemini kontrol altında tutmak için uzaktan kontrol edilebilen gözetleme merkezi (Remote Monitoring Center) oluşturdu. Bu ileri teknoloji merkezi, havalandırma sistemlerinin operasyonlarını takip edebiliyor, verilerini okuyabiliyor ve uyarılarda bulunabiliyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır