Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Küresel Isınma Etkisini Düşürecek

Artan sıcakların etkisiyle klima pazarında da hareketlilik yaşanıyor. Toshiba, yenilenen Toshiba Shorai split klimaları ile tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Her türlü iç mekana uyum sağlayan SHORAI ürün serisinde, 5 farklı kapasitedeki seçenekle tüketicilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Shorai ürün serisi, soğutma modunda -15 ila 46 derece, ısıtma modunda ise -15 ila 24 derece arasında çalışma aralığı elde ediliyor.

Sınıfının en kompakt ve verimli ürünlerinden biri olmayı hedefleyen Shorai split klimalar, küresel ısınma etkisini düşürmek için Avrupa Birliği F-Gaz yönetmeliği hedeflerine uyumlu olarak çalışıyor.

UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS

Shorai serisi, motorlu ve bağımsız kanatlarıyla, 6 farklı hava yönlendirme seçeneği sunuyor. Yeni Shorai model serisi kendi kendini temizleme özelliğine sahip batarya fonksiyonu ile beraber geliyor. Bu özelliği bataryada nem oluşmasını azaltarak küf oluşumunu engellemeyi hedefliyor.

Yoğuşmaya izin vermeyen özel kaplamalı bir alüminyum batarya ve cihaz kapatıldıktan sonra dahi belirli bir süre daha çalışmaya devam eden dâhili bir fanın birleşimiyle oluşan sistemle, uzun ömürlü performans ve iç mekanda yüksek kaliteli hava sağlanıyor.

YÜZDE 25 ENERJİ TASARRUFU

Shorai ile ürün serisinde, optimum enerji verimliliğini ve iç ortam hava kalitesini artırmayı hedefliyor. Shorai, A++/A++ sınıfı verimliliğe, inverter teknolojisine sahip DC Twin Rotary kompresör kullanarak ulaşıyor. Kendini temizleme fonksiyonu fan üzerindeki nemi uzaklaştırırken, uzun ömürlü performans sağlıyor. Tek dokunuş fonksiyonu ile sadece tek bir tuşa basılarak kolaylıkla istenilen iç ortam sıcaklık ve fan hızında klima çalıştırılabiliyor.

ECO fonksiyonu, standart ayarlara göre yüzde 25’e kadar enerji tasarrufu sağlıyor, inverter teknolojisi ile kompresör devrini iç mekan yüküne göre değiştirerek, cihazın soğutma ve ısıtma kapasitesini ayarlamasına olarak sağlanıyor, inverter teknolojisi, iç mekan sıcaklığını hassas bir biçimde istenilen sıcaklık değerinde tutarak yüksek verimlilik sunuyor.

Tek Tuş Ile Hızlı Erişim Sağlanabiliyor

TÜM ana fonksiyonlar standart uzaktan kumanda üzerinden ayarlanabiliyor. Eco ve Hi-Power modlarına hızlı erişim sağlayan kumanda, standart olarak çalışma modu, fan devri, oda sıcaklığı ve hava akış yönünü (smart airflow) aya Kayabiliyor. Kablolu olarak da bağlanabilen kablosuz uzaktan kumanda üzerinden temel olarak aşağıdaki tüm ayarlar yapılabiliyor:

Açma-Kapama

Mod Seçimi

Fan Hızı

İç Ortam Sıcaklığı

Sabitleme

Zamanlayıcı

Yüksek Güç

Ekonomik Mod

Sessiz Çalışma Modu

Tümünü Temizle
Karşılaştır