Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Klimada Çeşit Bol Seçim Zor

Dünyayı etkisi altına alan küresel ısınma, ülkemizin üzerine de bir kabus gibi çöktü. Yaz gelmeden gelen yaz sıcakları insanları çözüm yolları bulmaya iterken klimadan başka elle tutulur bir altenatifin de olmadığı herkesçe biliniyor. Klimanın soğutma özelliğinin yanında ısıtma ve nemi azaltma fonksiyonları da senenin her gününde kullanılmasına olanak veriyor.

Özellikle nem alma fonksiyonu, başta İstanbul olmak üzere nemin yoğun olduğu yerlerde havanın bunaltıcı etkisini de minimuma indiriyor. Çok yakın bir geçmişe kadar lüks olarak kabul edilen klimalar, günümüzde lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç halini aldı. Öyle ki klima, bir ailenin televizyona duyduğu ihtiyaç kadar sıradan bir hale geldi. Bunu gören üretici markalar birbiri ardına sektöre girerek hem marka enflasyonu hem de rekabet kavramını oluşturdular.

Her Keseye Uygun

Kampanyaları birbiri üzerine sıralayan firmalar tüketiciye, daha uygun fiyata daha iyi ürünleri alabilme imkanı sunmaya başladılar. Hemen her keseye hitap eden irili ufaklı 100’den fazla markanın bulunduğu klima pazarında bazı markalar kalitesini ön plana çıkarırken bazıları da satın alma kolaylığı ve daha uygun fiyat stratejisiyle pastadan pay almaya çalışıyor.

Bu ikilem arasında tüketicinin yapması gereken tek şey, almayı planladığı klimayı güvenilir, bilinen bir yerden satın almak. Çok fazla çeşidin olması tüketicinin seçim yapmasını zorlaştırsa da birçok firmanın sunduğu ücretsiz keşif olanağı, en doğru tercihi yapmak için en ideal çözüm olarak dikkat çekiyor. Yaz aylarının hemen başında start alan klima kampanyaları da, özel koşullarla klima sahibi olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken fırsatların başında yer alıyor.

İster işyeri ister konut için olsun, her türlü kullanıma uygun klima bulunuyor. Ev kullanımında duvar tipi klimalar üstün konumdayken, büyük mağazalarda tavan ve kaset tipi klimalar tercih ediliyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır