Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Klima İçin Herkes Çin’e Giderken, Çinliler Alarko’ya Geldi

Tüm dünyaya ihraç ettiği ucuz ürünlerle bilinen Çin’e, başta çatı tipi klimalar olmak üzere, yağ brülörü ve panel radyatörler ihraç eden Alarko Carrier, Çin’le yaptığı ticaret kapsamında şu ana kadar toplam 157 adet sipariş aldı, 2 milyon 65 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdi. Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde aktif rol oynayan ve 2013’te, 51 ülkeye 51 milyon TL’lik ihracat gerçekleştiren Alarko Carrier, Çin’deki faaliyetlerini de hızla artırıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, “Alarko Carrier olarak, ürünlerimize ilgi gösteren bölgelere ihracatımızı artırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, diğer Asya ülkelerinde olduğu gibi ekonomik yönden hızla büyüyen Çin’de de çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Çin’e radyatör ve kombi cihazlarıyla başladığımız ihracat kapsamında ileri teknolojili ve enerji tasarrufu sağlayan cihazların talep görmesi, iş ilişkilerimizin geleceği açısından umut veriyor” dedi.

Cirosunun %13’ünden fazlasını ihracat oluşturan ve 2014’te de büyük projelerin çözüm ortağı olmaya devam eden Alarko Carrier, Orta Doğu ülkelerinin yanı sıra Rusya, Kazakistan, Kenya, Angola, Yeni Zelanda ve Avustralya gibi ülkelere ihracat yapıyor.

Alarko Carrier, ihracat performansıyla İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından 2013 Yılı En Fazla Klima Santralleri İhracatı Yapan Şirket kategorisinde de birincilik ödülüne layık görüldü.

Tümünü Temizle
Karşılaştır