Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Gaziantep’e Toshiba Shop Mağazası Açıldı

Toshiba Klima sistemlerini tek çatı altında müşterileriyle buluşturan Toshiba Shop mağazalar zincirine bir yenisi daha eklendi. Alarko Carrier yetkili satıcısı BMI Mühendislik’in sahibi olduğu Gaziantep’teki Toshiba Shop mağazasının açılışını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yaptı.

İklimlendirme sektörünün öncü kuruluşu Alorko Carrier’in bünyesinde satışı yapılan, Toshiba Klima sistemlerine ait ‘Toshiba Shop’ mağazalarının arasına Gaziantep Mağazası da katıldı. BMI Mühendislik Isıtma Soğutma ve Klima Tek. İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. tarafından açılan Toshiba Shop Mağazası, düzenlenen açılış töreniyle tüketicilere kapılarını açtı.

Toshiba Shop mağazasının açılışını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu ve Alarko Carrier Satış Müdürü İsmet Koçak yaptı. Açılış törenine, BMI Mühendislik yöneticilerinden İbrahim Kuşçu, Alarko Carrier satış yöneticileri ve satış temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Toshiba Shop mağazasını Gazianteplilerin hizmetine sunan İbrahim Kuşçu, elektronik pazarında dünya lideri ve klima pazarının en büyük geliştiricisi olan Toshiba markasını Gaziantep halkıyla buluşturmaktan dolayı oldukça mutlu olduklarını kaydetti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır