Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Evlerin Baştacı Çevreci Ürünler

Hızla artan dünya nüfusu ve son yüzyılda baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji, bir yandan enerji kaynaklarının günden güne azalmasına neden olurken öte yandan dünyayı yaşanılır bir yer olmaktan uzaklaştırıyor. İnsan hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen birçok teknoloji, zamanla insan hayatını tehdit eder bir hale geliyor.

İnsanoğlunun doğayı ve enerji kaynaklarını kullanmak konusunda ne kadar hovarda davrandığını ortaya koyan birçok araştırma, insanları çevreyi korumaya ve enerji tasarrufuna yöneltiyor. Bu yöneliş, toplumların yaşam tarzıyla birlikte tüketim anlayışlarını da yeni baştan şekillendiriyor. Tüketici çevreye zarar vermeyen ve az enerji tüketen ürünleri baştacı ediyor.

Bu konuda her geçen gün daha da kuvvetlenen toplumsal bilince ayak uyduran şirketler de üretim felsefelerini “çevre dostu olma ve az enerji tüketme” fikrinden yola çıkarak oluşturuyor.

Daha birkaç yıl öncesine kadar tanıtım ve pazarlama stratejisini konfor, estetik, ergonomi, uygun fiyat gibi doneler üzerine kuran birçok tekneloji devinin üretim bandını tasarruflu ve çevreci ürünler dolduruyor.
[...]

Yüzde 50 Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Alarko Carrier tarafından satışa sunulan Toshiba klimalar, geliştirilmiş inverter teknolojisi sayesinde enerji tüketimini minimuma indiriyor. Toshiba klimalar sahip oldukları 5,1 COP teknolojisi sayesinde yılda sadece 245 kiloWatt enerji kullanarak standart klimalara oranla yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor. Bu klimalar aynı zamanda gelişmiş üstün filtreleme yöntemleriyle bulundukları ortamları bakteri, virüs, koku ve alerjenlerden arındırıyor. Cihazlar, ürettikleri negatif iyonlar sayesinde sivrisinek, beyaz karınca ve hamamböceklerini evinizden uzak tutuyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır