Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Carrier En Verimli, Akıllı ve Kompakt Değişken Hızlı Vidalı Soğutma Grubunu Piyasaya Sunuyor Greenspeed™ teknolojisine sahip AquaForce® Vision 30KAV

Greenspeed™ teknolojisine sahip AquaForce® Vision 30KAV, Carrier’ın en verimli, akıllı ve kompakt değişken hızlı vidalı soğutucusudur.

Carrier, ilk etapta 500kW ila 1100 kW arasında soğutma kapasitelerini kapsayıp sıra dışı mevsimsel verimlilik seviyelerine ulaşan ve Greenspeed teknolojisine sahip yeni değişken hızlı vidalı soğutucu grubu AquaForce Vision 30KAV’ı piyasaya takdim ediyor.

Yüksek teknolojili ısıtma, havalandırma ve soğutma çözümleri konusunda dünya lideri olan Carrier, United Technologies Corp’a bağlı UTC Climate, Controls & Security biriminin bir parçası. Carrier tarafından sunulan AquaForce Vision 30KAV olağanüstü bir enerji performansı elde ediyor.

Değişken hızlı vidalı kompresör ve değişken hızlı fanların yanı sıra opsiyonel değişken hızlı pompalar - AC standart, EC ise opsiyondur - ile donatılan Carrier AquaForce Vision 30KAV, bina veya işlem yükü varyasyonlarının ihtiyaçları ile kusursuz bir uyum sağlamak adına soğutma kapasitesini ve su akışını otomatik olarak ayarlar. Böylelikle hem tam yükte hem de kısmi yükte en uygun çalışma elde edilir.

Bu yeni soğutucu serisi soğutma modunda 5.5’e kadar SEER değerine sahipken tam yükte 3.49’a kadar Enerji Verimlilik Derecesine (EER) sahiptir. 30GX serisine kıyasla, 30KAV aynı ayak iziyle %40’a varan oranlarda daha fazla enerji verimliliği sağlar. “Mühendislerimiz Avrupa Ekodizayn enerji performansı standartlarının %30 oranında üstüne çıkmak en yeni teknolojileri geliştirdiler,” diyor  Carrier HVAC Avrupa Ürün Müdürü William Doll. “AquaForce Vision 30KAV verimlilik, kompaktlık ve zeka konusunda çıtayı yeniden belirliyor.”

-20°C ile 55°C arasında değişen dış sıcaklıklarda ve negatif su sıcaklıklarında çalışabilen 30KAV, pek çok sektör için ideal bir çözüm. Büyük ölçekli ofis binaları, oteller ve sağlık tesislerinden veri merkezlerine ve endüstriyel projelere kadar pek alanda, 30KAV enerji verimliği ve tasarrufu bakımından en zorlu talepleri iklim gözetmeksizin yerine getiriyor. AquaForce Vision 30KAV en gelişmiş Carrier teknolojilerini sunuyor:

- En yeni 06Z değişken hızlı vidalı kompresör

- EC motorlu 6.nesil Flying Bird® Fan

- Tek bir parçaya yerleştirilmiş eşsiz W bobin tasarımıyla 3.nesil Novation® mikro kanallı ısı eşanjörleri.

Aqua Force Vision 30KAV, 10 farklı dilde kullanıcı arayüzü, ve müşterilere akıllı veri sunup gerçek koşullar altında enerji tasarrufunu optimize etmelerini sağlayan akıllı enerji izleme gibi fonksiyonları bulunan renkli dokunmatik ekranlı Touch Pilot® kontrolünü de içinde barındırıyor.

Bununla birlikte 30KAV, Carrier mühendislerinin verileri inceleyip soğutucu performansını iyileştirebilecekleri Carrier uzaktan izleme merkezlerine bağlanabiliyor.

Çalışır durumdayken sadece 90 dB(A) ses seviyesiyle, bu yeni grup önceki nesle göre bilhassa daha düşük ses seviyesine sahip.

Düşük küresel ısınma potansiyeline (GWP) sahip HFO R-1234ze soğutucu için özel olarak tasarlanan AquaForce Vision PUREtec™ 30KAV-ZE versiyonu 2018 yılında hizmete sunulacak.

Yüksek kalite teknolojiler ve ilave seçenekler ile grup 1800 kw soğutma kapasitesine kadar da genişletilecek.

Tümünü Temizle
Karşılaştır