Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Carrier, AquaForce® Vision 30KAVP'yi Piyasaya Surdu

Carrier, daha önce hiçbir yerde görülmemiş 5,6 değerindeki mevsimsel enerji verimliliği oranıyla Ecodesign 2021 Tier 2 gerekliliklerinin %25 oranında üzerine çıkan birinci sınıf değişken hızlı hava soğutmalı vidalı ehiller AquaForce Vision 30KAVP'nin piyasa sürüldüğünü duyurdu.

Yüksek teknolojili ısıtma, iklimlendirme ve soğutma çözümleri alanında dünya lideri konumundaki Carrier, yenilikçi ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme (HVAC), soğutma, yangın, güvenlik ve bina otomasyonu teknolojilerinin dünya çapında önde gelen sağlayıcısı olan Carrier'in bir parçasıdır.

Carrier'ın AquaForce Vision 30KAVP'si, 500 kW ila 1100 kW arasındaki soğutma kapasitelerini kapsıyor ve manyetik kaldırmalı kompresörlü yağsız soğutuculara kıyaslandığında da birinci sınıf enerji performansına ulaşıyor. EC değişken hızlı fanlarıyla bir araya geldiğinde, son teknolojili sabit motor teknolojisiyle donatılmış çift vidalı kompresör, geleneksel kompresör teknolojileriyle kıyaslandığında kısmi yükte en uygun düzeyde performans sunuyor. Sabit mıknatıslı motor, çalışma aralığının tamamında verimin sürekli olmasını sağlıyor.

Carrier HVAC Avrupa, ürün müdürü Quentin Garcia San Mateo şunları söylüyor: "AquaForce Vision 30KAVP nin olağanüstü performansı müşterilere daha önce hiçbir yerde benzeri görülmemiş bir verim sunuyor ve bu verimlilik Carrier'ın akıllı enerji izleme fonksiyonuyla birlikte daha da uygun hale getirilebiliyor. Carrier'ın özel algoritmaları, gerçek koşullar altında daha fazla enerji tasarrufu elde edilmesini sağlayan akıllı veriler sunuyor."

Endüstriyel proses uygulamalarına yenilenebilir enerjinin kullanıldığı daha sürdürülebilir bir ısıtma çözümü sağlayacak ısı kazanımı ve kısmi ısı kazanımı işlevleri 2019 yılında kullanılabilecek.

Yalnızca ultra düşük küresel ısınma potansiyeli (GWP) soğutucu HFO R-1234ze'ye özel olarak tasarlanan AquaForce Vision PUREtec ™ 30KAVP-ZE, 2019 yılında satışa sunulacak.

Tümünü Temizle
Karşılaştır