Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Bodrum’daki Allium Villas Resort, Alarko Carrier ile Serinliyor

Alarko Carrier, bilgi, birikim ve tecrübesiyle, Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Allium Villas Resort’un ziyaretçilerine konforlu bir ortam sunuyor.

Projede, Alarko Carrier klima santralı ve otomasyon sistemlerinin yanı sıra, kompleks içinde bulunan VRF iç ve dış üniteler, ana dağıtım panoları, MCC panoları, aydınlatma ve perde kontrolü, VRF sistem kontrolü de kullanılıyor. Her villada, VRF iç ünitelerinin ve perdenin kontrolünü sağlayan termostatlar kullanılıyor. Bu şekilde birden fazla donanımın kontrolü tek bir cihaz üzerinden gerçekleştirilerek, şık bir görüntünün yanı sıra kullanıcı kolaylığı sağlanıyor.

Proje, son teknolojik çözümleri sunmak ve en yüksek konfor deneyimi yaşatmak amacıyla tablet üzerinden mahal aydınlatma ve iklimlendirme kontrolü imkânı sunuyor. Otel müşterileri, kablosuz sistemin avantajıyla odasını olduğu yerden kolayca kontrol edebiliyor ve izleyebiliyor. Ayrıca MCC panolarında ve ADP panolarında bulunan 22 adet enerji analizatöra, WebCTRL yazılımı üzerinden takip edilebiliyor.

Mekanik sistemde bulunan 2 adet soğutma grubu, 2 adet klima santralı, 21 adet aspiratör, 52 adet sirkülasyon pompası ve 5 adet hidroforun kontrolü ve izlenmesi, Carrier’ın da bünyesinde bulunduğu UTC grubuna bağlı Automated Logic marka kontrolörler ve WebCTRL yazılımıyla gerçekleştiriliyor. Bu sayede sınırsız sayıda görevli, hiçbir ek yazılım gerekmeksizin PC, akıllı telefon ve tablet üzerinden sisteme erişebiliyor.

Windows, Linux ve MacOS gibi birçok işletim sistemini destekleyen WebCTRL yazılımı, dinamik ve interaktif grafikleriyle kolay yönetilebilir bir müşteri deneyimi sunuyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır