Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Seradens Süper Plus Kombi

Üstün teknolojili ürünleriyle iklimlendirme sektörünün lider kuruluşlarından Alarko Carrier’ın estetik ve modern dizayna sahip Seradens Süper Plus Çift Yoğuşmalı kombileri %100’ün üzerinde verim sağlıyor.

Türkiye’de bir ilk: Çift Yoğuşma Teknolojisi

Türkiye’de ilk defa uygulanan hem ısıtma hem de kullanım suyunda yoğuşma teknolojisi sayesinde geniş ısıtma aralığı sunan Alarko Seradens Süper Plus kombiler, minimum dur-kalk sistemiyle maksimum yakıt tasarrufuna olanak veriyor.

Uygun fiyatıyla satılan çevre dostu kombiler, sahip oldukları Premiks sistemiyle ideal gaz hava karışımı elde ederken düşük emisyon oranıyla çevreci ısınma sağlıyor.

Uzun kullanım ömrü nedeniyle de tercih edilen Seradens kombiler, %17-100 aralığına kadar çıkan geniş ısıtma modülasyon aralığıyla, minimum dur-kalk ve maksimum yakıt tasarrufu sağlıyor. Eco modu sayesinde hem ısıtma hem de kullanım suyunda daha pratik ve ekonomik ayarlama imkanı sağlıyor.

Opentherm uzaktan kumanda bağlantısı, dijital manometre ve beyaz aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde kullanıcılara daha kolay kullanım sunan kombiler, LPG ve doğal gaz ile sorunsuz çalışabilen kombiler, güneş enerji sistemine bağlantı setiyle kullanım suyu ısıtmasında güneş enerjisinden yararlanmaya olanak tanıyor.

Kombiler, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör ve daha büyük genleşme tanklanyla, 20, 24, 28 ve 36 kW olmak üzere dört farklı kapasitede üretiliyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır