Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Panel Radyatörleri Zengin Seçenekler Sunuyor

Alarko panel radyatörleri, yüksek işletme basıncı gerektiren çok katlı binalarda, uygun boyutlarıyla ve zengin seçenekleriyle ise küçük ve sıkışık ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Opsiyonel olarak takılabilen termostatik vanaları sayesinde, her radyatör için ayrı sıcaklık kontrolü yapılması, verimli ve ekonomik ısınma elde edilmesi mümkün oluyor. Şık ve dekoratif tasarımlarıyla beğeni toplayan Alarko panel radyatörleri, hassas boyutları, hafifliği ve ambalajından çıkarılmadan monte edilme özelliğiyle kolay kurulum imkânı sağlıyor. Korozyona, kimyasal etkilere, hava koşullarına, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı radyatörler, yüksek verimliliğiyle dikkat çekiyor.

Pürüzsüz yüzeyi toz tutmayan ürün, özel panjur kapak sistemi sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Alarko panel radyatörleri 300-900 mm arasında 5 farklı yükseklikte, 400-3000 mm sırasında 21 farklı uzunlukta (4001.800 mm boyutlarda 100 mm aralıklarla, 2.000-3.000 mm boyutlarda 200 mm aralıklarla artan uzunluklarda) üretilen modelleriyle, ortamın ısı ihtiyacına, mimari ve dekoratif tasarıma en uygun boyutlardaki radyatörlerin seçilmesine olanak sağlıyor. Standart olarak beyaz (RAL 9010) renkte boyanır ancak özel toplu siparişlerde istenilen renklerde boyama yapılabiliyor. Alarko panel radyatörleri, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 18.000 m²’lik alanda kurulu, 12.000 m² kapalı alanı bulunan Alarko Radyatör Üretim Tesisi’nde, bilgisayar kontrolündeki bantlarda üretiliyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunuluyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır