Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier’ın Yeni Reklam Yıldızı Garfield

İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier’ın yeni reklam filmleri TV kanallarında yayınlanmaya başlandı. Alarko Carrier, yoğuşmalı kombi reklamları için yeni yıldızını konforuna düşkün çizgi film kahramanı Garfield olarak belirledi. Garfield, reklam filmlerinde sevimli dansları ve sözleri ile izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Alarko`nun yeni kampanyası iki farklı reklam spotundan oluşuyor. Her birinde, Alarko Carrier’ın yoğuşmalı kombide öncü olduğu mesajını iletmeyi amaçladıklarını söyleyen ajans yetkilileri, yaptıkları işin büyük ses ve sempati getireceğine inandıklarını belirtiyorlar.

Geçtiğimiz senelerdeki kombi reklamları ile oldukça başarılı olduklarını belirten Alarko Carrier Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüdai Öztürk, “Önceki kombi reklamlarımızın yıldızı Alarko kedisi Türk halkının zihninde yer etti. Bu reklamlar ile çok olumlu tepkiler aldık. Yeni reklam yıldızımız Garfield ile bu başarımızı devam ettireceğimize inanıyoruz” dedi.

50 yıldır kombi sektöründe yaptığı önemli yeniliklerle, ürettiği kaliteli ürünlerle ve teknolojisi ile önde gelen markalar arasında yer alan Alarko Carrier, şimdi de milyonların sevgilisi haylaz kedi Garfield ile kullanıcılarına ulaşıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır