Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier’dan Yeni Santrifüj Pompalar

Alarko Carrier, bahçelerde ve turistik tesislerde kullanıma uygun yeni santrifüjlü pompa seçeneklerini satışa sundu.

Alarko Carrier’ın Diamond serisindeki yeni pompaları, yağmurlama ve sulama işlemlerinde kuyulardan, derin sondaj kuyularından ve sarnıçlardan temiz su sağlanmasına olanak veriyor.

Pompa sistemlerinin önde gelen markalarından Alarko Carrier, bahçelerde ve turistik tesislerde kullanıma uygun yeni santrifüjlü pompa seçeneklerini satışa sundu.

Alarko Carrier’ın Diamond serisindeki yeni pompaları, yağmurlama ve sulama işlemlerinde kuyulardan, derin sondaj kuyularından ve sarnıçlardan temiz su sağlanmasına olanak veriyor. Kolay kablo bağlantısı için özel enerji kontrol kutusuna sahip olan pompalar, pratik kullanımları ile öne çıkıyor.

Üstün motor özellikleri ile sürekli çalışmaya uygun yapıda olan pompalar, evlerde ve ticari uygulamalarda kullanılabiliyor. Alarko Carrier Diamond CPm Serisi, açık kuyu ve depolardan 7 metreye kadar suyu çekebiliyor. Özellikle bahçe ve sera sulamaya uygun olan serideki ürünler hafif yapısıyla dikkat çekiyor.

Diamond D-JDTm Serisi, yalnızca 10 kilogram ağırlığında ve kompakt bir yapıya sahip. 9 metreye kadar emiş özelliği bulunan paslanmaz çelik seri, bahçe ve sera sulamalarında kullanılabiliyor. Diamond D-JSWm Serisi, kendinden emişli döküm gövdesiyle açık kuyular ve depolardan 9 metreye kadar su alabiliyor.

Açık kuyu ve depolardan 9 metreye kadar emiş özelliği olan Diamond QBm Serisi de maksimum 8 kilogram olan hafif yapısıyla ev ve ticari uygulamalar için güvenilir çözümler oluyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır