Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier'dan İklimlendirme Sektörüne İnovatif Çözümler

Alarko Carrier, 2-5 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen ISK-Sodex İstanbul 2019 Fuarı'nda Toshiba'nın çok düşük enerji tüketimiyle optimum konforu bir araya getiren yeni Seiya klimaları ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Klima kumandasının yanı sıra akıllı telefon veya tablet üzerinden de kontrol edilebilen akıllı klima Toshiba Seiya, yeni R32 soğutucu akışkan ile çalışıyor ve çevreyi koruyor. Alarko Carrier'ın ISK-Sodex kapsamında sergilediği bir diğer ürün, sektörde devrim yaratan Toshiba SHRM-e oldu. Toshiba SHRM-e küresel iklim değişikliğinin tüm dünyayı etkilediği bu dönemde yüksek enerji verimliliği ile öne çıkıyor. 3 borulu VRF sistemi olan Toshiba SHRM-e, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını aynı anda karşılayabiliyor. Üstelik ısıtma ve soğutma yapan iç üniteler arasında enerji transferi yapabilen sistem bu sayede üst düzey verimlilik sağlıyor.

Soğutucu akışkanların çevreye olan zararlı etkilerinin azaltılmasına yönelik yapılan çalış-maları yakından takip eden Carrier, çevreye dost, küresel ısınma potansiyelleri çok düşük soğutucu akışkanların soğutma gruplarında kullanılması için gerekli çalışmaları sürdürüyor. Bu kapsamda fuarda yer alan yeni AquaForce® Vision KAV/P (ZE) serisinde de GWP (Global Warming Potential-Küresel Isınma Potansiyeli) değeri l'in altında olan yeni nesil soğutucu akışkanlardan R1234ze soğutucu akışkanı kullanılıyor. -20°C ila 55°C gibi farklı dış hava sıcaklıkları ve negatif su sıcaklıklarında çalışabilen AquaForce® Vision 30KAV/P (ZE), çok yüksek seviyelerde enerji verimliliği sunarken, üst düzey ofis binalarından sağlık tesislerine, veri merkezlerinden endüstriyel projelere kadar her türlü uygulamada zorlu beklentileri karşılıyor.

iklimlendirme sektöründeki benzersiz yeniliklerden biri olan Tam Otomasyonlu Klima Santrali de fuarda sektör profesyonelleriyle buluştu. Tam Otomasyonlu Klima Santralleri, standart klima santrallerinin otomasyonlu seçilmesinin yanı sıra terzi usulü denilen esnek klima santralleri de otomasyonlu hale getirilebiliyor. Tüm olasılıklar ve algoritmalar önceden çalışılmış olarak seçim programının içine gömülüyor. 

Üretim aşamasında, tüm santraller sahada montaja hazır olacak şekilde birleştirilip fabrika simülasyon testleri yapılıyor. Böylelikle Alarko Carrier, test edilmiş ve montajında hata olmayan tak-çalıştır tam otomasyonlu klima santralini müşteriye sunmuş oluyor. Su basınçlandırma alanında yarım yüzyıla yaklaşan deneyimiyle ürünler geliştiren Alarko, fuarda yeni geliştirilen yüksek kapasiteli ve tasarruflu ALDP S/F serisi hidroforlarını da sergiledi.

Kompakt yapıdaki hidroforlar; içme, kullanma, sulama ve proses sularının sürekli ve istenen seviyede tutulmasında ekonomik ve güvenilir çözümler olarak öne çıkıyor. Serideki hidroforlar hastane, okul, sera, çiftlik, otel, tatil köyü, iş merkezi, villa ve apartman gibi farklı yapılarda kullanılabiliyor. Alarko Carrier standında ayrıca, yoğuşmah kombiler, duvar tipi yoğuşmah kızanlar, sirkülasyon pompalan, santrifüj pompalar, kirli ve temiz sular için dalgıç pompalar, panel radyatörler, ısı payölçerler gibi farklı ürün gruplanna da yer verildi. 2020 yılının ilk çeyreğinde pazara sunulacak yer tipi yoğuşmah kazanlar da prototip olarak iki farklı renk kombinasyonunda fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. Alınan geri bildirimler doğrultusunda tercih edilen renk belirlendi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır