Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier’dan Aquasnap Puron

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Alarko Carrier, çevreci yaklaşımıyla yeni bir ürün sunuyor. Carrier’ın çevre dostu Aquasnap Puron soğutma grubu hastane, alışveriş merkezi ve plaza gibi büyük kompleksleri ozon tabakasına zarar vermeden soğutacak. Aquasnap Puron soğutucularının en önemli özelliği ozon dostu Puron gazı kullanarak, küresel ısınmaya neden olan karbondioksit gazının yayılımını minimuma indirmesi.

Aguasnap Puron’u tanıtan Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, "Kyoto Protokolü’ne uygun olarak üretilen ilk büyük ölçekli soğutucuyu Türkiye pazarına sunuyoruz. Kullanılan Puron gazı sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen bu ürün ayrıca ekonomik olması nedeniyle benzerlerinden ayrılıyor. Yapılan titreşim testleri ile özellikle hastane gibi sessizlik ihtiyacı duyulan ortamlar için uygunluğu kanıtlanmış olmasının yanı sıra montajı ve kullanımı da diğer soğutuculara oranla çok daha kolay" diye konuştu.

Önder Şahin şöyle devam etti: "1992 yılında halka açıldığından bu yana İMKB’de hiç zarar açıklamayan şirketler arasında yer alan Alarko Carrier, 2004 yılının ilk 9 ayında 136 trilyon TL’lik net ciro elde etti. 2004 sonu itibarıyla ise 197.5 trilyon TL net ciroya ulaştık. 2005 yılında ise 200 trilyon TL’nin üzerinde bir ciro hedefliyoruz”. Şahin daha sonra şunları söyledi: "Alarko Carrier, her yıl ihracatını ve ihracat pazarlarını sürekli artırıyor. AB ülkeleri içinde en fazla ihracatı İngiltere’ye yapıyoruz, İngiltere’yi Çin, Azerbaycan, Şili, Pakistan, Lübnan ve Litvanya takip ediyor."

Tümünü Temizle
Karşılaştır