Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier Yeni Pazar Arıyor

Dünyanın önde gelen ısıtma-soğutma teknolojileri fuan ISK SODEX 2008 fuarında yeni nesil ürünlerini sergileyecek olan Alarko Carrier, 2 yılda bir düzenlenen bu fuarı yeni iş bağlantıları ve ihracat açısından ciddi bir fırsat olarak değerlendiriyor.

Alarko Carrier ISK-SODEX 2008 fuarında 860 metrekarelik özel standında ısıtma-soğutma alanındaki yeni ürünleri ile yedek parça marketi Totaline’ı ziyaretçilerine tanıtacak. Fuarda her çeşit klimadan bina otomasyon sistemlerine, dalgıç pompalardan hidroforlara, sirkülasyon pompalarına, brülörler, çelik ve döküm kazanlarına kadar yüzlerce ürünüyle boy gösterecek. Alarko Carrier, SODEX 2008 ile yeni iş bağlantılarına da yelken açmaya hazırlanıyor.

Fuarla ilgili düşüncelerini anlatan Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, "Katıldığımız fuarlarda, birçok ülkeden gelen firmalar ile ticari ilişkileri geliştirmek adına önemli adımlar atıyoruz. ISK SODEX 2008 fuarının da Alarko Carrier için yeni iş bağlantılarının kapılarını açacağına inanıyoruz" dedi. Şahin, Alarko Carrier’ın son yıllarda yüzde 30-35 büyüme sağladığını belirterek "2007 yılında 218 milyon USD’lik bir ciroya ulaştık. İhracatta ciddi bir büyüme kaydettik ve yılı 35 ülkeye 37 milyon dolar ihracat ile kapattık. Şirketimizin ihracatta başlıca pazarları arasında İngiltere, İspanya, Yunanistan, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Ukranya, Azerbaycan, Gürcistan, Afganistan, Fransa, İtalya, Macaristan, Almanya, Romanya, İrlanda, Slovakya, Suriye, Çin, Hindistan, Şili, Lübnan ve Pakistan yer alıyor. Bu yıl boyunca oldukça önemli uluslararası fuarlara katılacağız.

Hedefimiz, bu fuarlar ile yeni ticari ilişkiler kurmak, yeni pazarlara açılmak ve ihracat rakamlarımızı arttırmak" diye konuştu. Şahin, Türkiye’nin, 2007 yılında Toshiba marka klimaların satışlarının en fazla arttığı ülke olduğunu ve bu nedenle Alarko Carrier’ın, "2007 yılında Toshiba markasında en fazla büyümeyi gösteren ülke" dalında ödüle değer görüldüğünü belirtti.

Konfor ve Tasarruf Bir Arada

Alarko Carrier tarafından satışa sunulan Toshiba klimaların, geliştirilmiş inverter teknolojisi sayesinde enerji tüketimini minimuma indirdiğine dikkat çeken Şahin, Toshiba’ların yalnızca 245 kW olan yıllık enerji tüketimleri ile kullanıcılarına konfor ve tasarrufu bir arada sağladıklarını söyledi. Şahin şöyle konuştu: "Yeni tasarım klimalarımız sadece havayı soğutup ısıtmakla kalmıyor; aynı zamanda bulundukları ortamları gelişmiş üstün filtreleme yöntemleri ile bakteri, virüs, koku ve alerjenlerden arındırıyor. Cihazlar, ürettikleri negatif iyonlar sayesinde bu ortamlara yerleşmeyi ve çoğalmayı uygun bulmayan sivrisinek, beyaz karınca ve hamamböceklerini evinizden uzak tutuyor."

Alarko Carrier, fuarda ayrıca Türkiye’nin ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma, su arıtma/basınçlandırma sektörlerinde ihtiyaç duyulan yedek parçaları, tesisat, montaj, bakım, onarım malzemelerini ve ekipmanlarını toptan ve perakende satan marketler zinciri Totaline’ı da ziyaretçilerle buluşturacak.

Tümünü Temizle
Karşılaştır