Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier Ek Yatırımla Üretimini İkiye Katlayacak

Alarko Carrier, iç ve dış pazardaki panel radyatör talebini karşılamak amacıyla, Dudullu Panel Radyatör Fabrikası’nın üretim kapasitesini artırmaya yönelik 12 milyon dolarlık ek üretim yatırımı gerçekleştirdi.

Alarko’dan yapılan açıklamada, kuruluşun, 12 milyon dolarlık ek yatırımla panel radyatör üretim kapasitesini iki katına çıkararak yıllık l milyon metre üretime imza atmayı hedeflediği belirtildi. Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İshak Alaton, açılışı gerçekleştirilen ek yatırımı, sadece bir üretim hattı ilavesi olarak değil, 22 yıllık geçmişe sahip bir fabrikanın iş ve mal akışını modernleştiren bir proje olarak görmek gerektiğini vurguladı.

İhracat da Artacak

Alaton, tam kapasite ile üç vardiya çalışan Alarko Carrier Dudullu Panel Radyatör Fabrikası’nın üretim miktarının yarısının başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç edildiğini belirterek ek yatırımla ihracatlarını daha da artıracaklarını kaydetti.

Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin de Türkiye’de ısıtma pazarının, Türkiye’de konut sektöründe yaşanan hareketlenmeye ve doğalgaz kullanımının ülke genelinde yaygınlaşmasına paralel olarak önümüzdeki yıllarda büyümeye devam edeceğini belirtti.

Türkiye AB İçin Gerekli

Carrier Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı David Apel ise, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne tam üyeliğinin Avrupa için gerekliliğine inandığını dile getirdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır