Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier Eğitim Atağını Avrupa’ya Taşıdı

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, Hırvatistan’ın basketi Zagreb’te, Avrupa Birliği ve Türkiye’de yayınlanan “Eco Dizayn” yönetmeliklerine uygun olarak ürettiği Optima sirkülasyon pompalarıyla ilgili eğitim verdi.

Alarko Carrier Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından ülke genelinde faaliyet gösteren kurum ve temsilcilere verilen eğitimde, pompalarla ilgili teknik ve ticari bilgiler aktarıldı. ingilizce ve Hırvatça gerçekleştirilen eğitimde; “Avrupa Birliği’ndc Uygulanan Eco Dizayn Yönetmelikleri ve Hırvatistan İçin Mevcut Durum” ile “Farklı Tesisat Uygulamaları İçin Islak Kotorlu Sirkülasyon Pompası Seçim Teknikleri” konuları ele alındı. Satış sonrasında oluşabilecek problemlerin hızlı ve etkin bir şekilde giderilebilmesi amacıyla Optima sirkülasyon pompalarıyla ilgili arıza tespit ve giderme, pompa demontaj / montaj, bilgisayarla pompaya kablolu bağlantı ve ayarları konularında pratik servis uygulamaları yapıldı. Alarko Carrier Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen yeni yazılımlar ise katılımcıların bilgisayarlarına başarıyla yüklendi.

Eğitim, Zagrep’te Optima pompalarını kullanan ısı merkezlerine yapılan ziyaret ve yerinde incelemelerle son buldu.

Alarko Carrier, Gaziantep’te De Toplantı Düzenledi

Alarko Carrier, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayilerine yönelik bir toplantı düzenledi. Gaziantep Teymur Otel’de gerçekleştirilen “Dalgıç Pompa Satış Politikası Toplantısı” na, bölgedeki 11 dalgıç pompa bayisi katıldı. “2016 Yılında Dalgıç Pompa Satış Politikaları”, “Dalgıç Pompalardaki Pazar Çelişmeleri” ve “Rakip Ürünlerle Rekabet Koşulları” konuların ele alındığı toplantı, bayilerin görüş ve önerilerinin paylaşılmasıyla son buldu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır