Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier Büyük Projelerin Çözüm Ortağı

Toplam 144 adet klima santralindan oluşan siparişin tutarı 2,5 milyon ABD Doları’nı buluyor. Ağustos ayında başlayan ilk ürün teslimatları yıl sonunda tamamlanacak. 2014’ te açılacak terminalle birlikte, Carrier 39HQ klima santrallari Moskova Kremlin Sarayı, Fransa Nice Stadyumu, Monako Yat Limanı gibi Avrupa’nın prestijli projelerinden sonra, Dubai Uluslararası Havalimanı’nda da hizmet vermeye başlayacak.

Türkiye’nin İlk “Yeşil Oteli”nde LEED Sertifikalı Ürünler...

Beşiktaş’ta bulunan Renaissance İstanbul Bosphorus oteli, Alarko Carrier’ın LEED sertifikası sağlayan ürünleriyle “Yeşil Otel” olarak hizmet veriyor. Otelin havalandırma ve hava koşullandırma sisteminde 2 adet Carrier 30XW-P “A” Class su soğutmalı soğutma grubu ve 1 adet Carrier absorbsiyonlu 16 JLR, sıcak sulu, hermetik, tek etkili su soğutma grubu kullanıldı.

İstanbul’da 5 yıldızlı otel kategorisinde ilk ve tek “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED) Altın Sertifikası’nı, Renaissance Bosphorus aldı. 2017’ye kadar enerji tüketimini oda başına yüzde 15 oranında düşürmeyi amaçlayan projeyle, toplamda 100 bin Avro tasarruf edilmesi amaçlanıyor. Alarko Carrier, dünya ölçeğinde yeşil bina strateji ve uygulamalarının lideri olan Carrier’ın gelişmiş teknolojileriyle, Türkiye’nin ilk Yeşil Otel projesine dahil oldu.

Savunma Sanayisi Tesislerine Alarko Carrier Katkısı...

Alarko Carrier’ın bu yıl içinde gerçekleştirdiği bir diğer önemli proje, Türkiye Savunma Sanayisi’nin üç ana kuruluşu Aselsan, TAI ve Roketsan’ın Ankara’daki ek tesislerinde hayata geçirdiği uygulamalar oldu. Aselsan’ın Gölbaşı’ndaki ek tesislerinde, TAI Göktürk-2 Projesi kapsamında yapılan tesislerde ve Roketsan’ın Ankara Lalahan Tesisleri’nde yeni yapılan sistem entegrasyon ve proje mühendislik geliştirme merkezlerinde, Alarko Carrier klima santralları, fan-coiller, soğutma grupları ve bina otomasyon sistemleri tercih edildi.

Akdeniz Oyunları’nın Konforunu Alarko Carrier Sağladı...

Türkiye, 20-30 Haziran 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen 17’nci Akdeniz Oyunları’na yeni tesisler inşa etmek, var olanları yenilemek ve misafirlerin konaklama imkanlarını düzenlemek için, iki yıl gibi kısa bir sürede hazırlandı. Oyunlar sırasında, aşırı sıcak yaz aylarında kapalı spor salonlarında izleyici ve sporcular için uygun iç ortam konforunu Alarko Carrier ürünleri sağladı. 7 bin 500 kişilik Servet Tazegül Spor Salonu ve 1.000 kişilik olimpik yüzme havuzunda 3 adet Carrier santrifüj soğutma grubu, 3 adet Baltimore marka su soğutma kulesi ve Alarko fan-coil cihazları kullanıldı.

Mersin tenis kompleksi için de Carrier 39HQ klima santrali kuruldu. 2013 içinde ayrıca, Azerbaycan’da kurulan ve işletilen, süt işleme teknolojisine sahip Atena Fabrikası’nın hava koşullandırma projesi ve soğutma grupları, Azerbaycan’ın en büyük ve modern konserve fabrikasında su soğutma grupları için Alarko Carrier ürünleri tercih edildi. Ankara’da inşa edilen Altındağ Kültür Sarayı’nda da Carrier’in yeni ısı geri kazanımlı çatı üniteleri ve verimli ısıtma /soğutma sistemleri kullanıldı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır