Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier: Bu Fuarla Çok Önemli Kapılar Açacağız

İklimlendirme sektörünün lider kuruluşlarından Alarko Carrier, SK-SODEX İSTANBUL 2008 Fuarı’nda 860 metrekarelik özel standında ısıtma-soğutma alanındaki ürünleri ile kendi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren marketler zinciri Totaline’ı ziyaretçilere tanıtıyor.

ISK Sodex 2006’yı 81 ülkeden 7.230 yabancı profesyonel ziyaretçi gezdiğini belirten Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, "Her sene olduğu gibi bu yıl da bulunduğumuz salona ve standımıza ilginin yüksek olmasını bekliyoruz. Katıldığımız fuarlarda, birçok ülkeden gelen firmalar ile ticari ilişkileri geliştirmek adına önemli adımlar atıyoruz. ISK Sodex 2008 Fuarı’nın da Alarko Carrier için yeni iş bağlantılarının kapılarını açacağına inanıyoruz" dedi.

Alarko Carrier fuarda, Toshiba VRF klima cihazları, çatı tipi klima, fan coil üniteleri, bina otomasyon sistemleri, dalgıç pompalar, hidroforlar, sirkülasyon pompaları, brülörler, çelik ve döküm kazanlar, Atag yoğuşmalı kombiler, Serena, Harmony ve Trendy marka kombiler, radyatör ve banyopanlar, Flair duvar ve salon tipi split klimalar, Carrier salon ve duvar tipi split klimalar, Flair konsol ve kaset tipi klimalar, Carrier kanallı klimalar, Toshiba duvar kaset ve kanallı klimalar ile Toshiba multi duvar tipi klimaları ziyaretçilerle buluşturuyor.

2007 Cirosu 218 Milyon $

Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, Alarko Carrier’ın son yıllarda yüzde 30-35 büyüme sağladığını belirterek, borsaya açıldıkları 1992’den bu yana sürekli kâr açıkladıklarını ve şimdiye kadar hiç zarar etmediklerini söyledi. Şahin sözlerine şöyle devam etti; "2007 yılında 218 milyon dolarlık bir ciroya ulaştık, ihracatta ciddi bir büyüme kaydettik ve yılı 35 ülkeye 37 milyon dolar ihracat ile kapattık."

Türkiye, Toshiba Klima Satışlarının En Fazla Arttığı Ülke Oldu

Türkiye’nin, 2007 yılında Toshiba marka klimaların satışlarının en fazla arttığı ülke olduğunu ve bu nedenle Alarko Carrier’ın, "2007 yılında Toshiba markasında en fazla büyümeyi gösteren ülke" dalında ödüle değer görüldüğünü belirten Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, "Dünyanın en verimli ve en az elektrik harcayan klimaları olan Toshiba’lar yalnızca 245 kW olan yıllık enerji tüketimleri ile kullanıcılarına konfor ve tasarrufu birarada sağlıyor" dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır