Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası Aldı

Alarko Carrier, yazılı, sözlü, görsel veya elektronik ortamdaki bilgilerin gizliliğinin, bütünlüğünün ve bu bilgilere erişimin korunması amacıyla SECURIST firması danışmanlığında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) projesini hayata geçirdi.

Proje kapsamında danışman firmanın koordinatörlüğünde oluşturulan bilgi güvenliği ekibi, ilk olarak BGYS kapsam, amaç ve hedeflerini belirledi. Planlanma aşamasında, proje yürütücüleri, olası risklerin nedenlerini ve kaynaklarını tespit ederek bu risklerin etkilerini puanladı.

Risk ihtimali yüksek olan durumlar için aksiyon planı oluşturularak gerekli çalışmalar başlatıldı. Danışman firma, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek ve çalışanların farkındalığını sağlamak amacıyla tüm Alarko Carrier personeline seminerler düzenledi. Seminerlere katılamayan çalışanların, online eğitim platformu ACademi üzerinden eğitim alması sağlandı. Projenin kapanış aşamasında ise danışman firma, 2 farklı iç denetimle, bilgi güvenliği açıklarını tespit ederek sistemde iyileştirme çalışmaları yaptı.

Proje sonucunda, Alarko Carrier, TUV AUSTRIA HELLAS tarafından yapılan dış denetimle TS EN ISO 27001:2013 standardı kriterlerini sağlayarak ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır