Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, 2021 Standartlarını Yakaladı

Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih açıkladı: "Alarko Carrier, 2021 Standartlarını Yakaladı"

Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, yeni çatı tipi klimaları mart ayında piyasaya sunacaklarını belirterek, “2021 yılındaki standartları karşılayacak yeni ürünümüzle, sektöre öncülük edeceğiz” dedi.

Alarko Holding yöneticileri, Gebze tesislerinde düzenlenen Alarko Günü etkinliği kapsamında, çalışanlarla bir araya geldi. Buluşmaya, Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Garih, Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vedat Alaton ve Alarko Holding Genel Koordinatörü Ayhan Yavrucu da katıldı.

Buluşmada konuşan Niv Garih, yeni çatı tipi klimaları mart ayında piyasaya sunacaklarım belirterek, “2021 yılındaki standartları karşılayacak yeni ürünümüzle, sektöre öncülük edeceğiz” dedi. Garih, “İş hayatında içtenlikle inandığım 3 temel faktörün, bu şirkette kökleşmiş halini görüyorum. Birincisi istikrarlılık, ikincisi ısrarcılık, üçüncüsü de devamlılık... Bu 3 faktör sayesinde pek çok başarıya vesile olduk” sözleriyle, toplantıya katılan 600 Alarko Carrier çalışanına teşekkür etti. Birçok ödül kazandıklarına dikkat çeken Garih, sözlerine şöyle devam etti: “2017’de Türkiye’nin en değerli 100 markasından biri olduk. Ayrıca, sektörümüzün en sosyal markası seçildik. Carrier tarafından yapılan satış performansı değerlendirmesine göre verilen ‘Başkanlık Ödülü’ne üst üste 2. kez layık görüldük. Toshiba’da ise ’En Yüksek Satış’ ödülünün sahibi olduk. Tüm bunlar, başarılarımızı taçlandırdı.”

Tümünü Temizle
Karşılaştır