Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

ALARKO CARRIER, YENİ PROJELERLE ‘İHTİYATLI’ BÜYÜYOR

Kalataş, “Aniden büyümemiz sağlıklı olmaz kanaatindeyiz. Risklerimizi minimize etmemiz ve organizasyonumuzu çok iyi korumamız için, büyüme oranlarımızın sağlıklı olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Bu yılın başından itibaren sektörde yaşanacak değişiklikleri de göz önüne alıp üç yeni çalışmayı gerçekleştirdiklerini belirten Hırant Kalataş, bu çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: “Alarko Carrier olarak sektöründe dünya lideri Techem ile Avrupa’da 25 yıldır yasal olarak uygulanan, Türkiye’de ise bin metrekare ve üzeri kullanım alanına sahip binalarda Enerji Verimliliği Yasasıyla zorunlu kılınan ısı gider paylaşım sisteminde önemli bir işbirliğine imza attık. Alarko-Techem ısı giderleri paylaşım hizmetleri, hem merkezi sistemle ısınan konutların ısınma giderlerinde yüzde 30’a yakın tasarruf sağlıyor hem de doğal kaynakların daha az tüketilmesine destek oluyor.

Nisan ayında, Fransız Societe Generale finans şirketi ile bir işbirliği gerçekleştirerek, iklimlendirme sektöründe bir ilke imza attık. Müşterilerimiz Societe Generale’nin Türkiye’de uygulamaya koyduğu “Kredi Ver” hizmetiyle, ürün satın alırken, bayilerimizden tüketici kredisi de alabiliyor. Banka şubesine gitmeden ve hesap açmadan alınabilen bu kredi, 2.15’den başlayan faiz oranlarıyla 36 aya kadar vadelendiriliyor.

Mayıs ayında ise dünyada krizin etkilerinin yaşandığı bu dönemde yeni bir yatırımla ACademi’yi kurduk. Sektördeki en kapsamlı e-eğitim uygulaması olan ACademi ile çalışanlarımıza, günün en ileri eğitim olanaklarını sunuyoruz. ACademi’de çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için mesleki bilgi ve becerilerini ilerletecek eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişimlerine destek olacak eğitimler de bulunuyor.”

Gerek ısıtma sektöründe gerek soğutma sektöründe çevreye duyarlı ürünler ürettiklerinin altını çizen Hırant Kalataş, “Enerji tasarrufu ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda araştırmalar yapılıyor. Bu süreç devam ederken mevcut enerjinin doğru ve verimli kullanılması gerekiyor ve biz de bunu yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır