Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

“Akra Barut’un Bina Otomasyon Sistemini Kurduk”

Alarko Carrier Antalya Sistem Satışları Müdürü Cevdet Bingöl, Akra Barut bina otomasyon sistemini şöyle açıkladı: “Antalya Akra Barut Otel projesinde, dünyanın önde gelen bina ve endüstriyel sistem tedarikçilerinden UTC Building & Industrial Systems firmasının ‘Automated Logic DDC ekipmanları’ ve ‘WebCTRL yazılımı’ kullanıldı.

Son yıllarda enerji kaynakları ve enerji tüketimi dünyada en çok tartışılan ve odaklanılan konulardan biri durumunda. Yüksek teknolojili binalarda da bu anlamda bina otomasyon sistemi enerji verimliliği ve işletme kolaylığı açısından vazgeçilmez hale geldi. Alarko Carrier, bina yönetim sistemleri alanında yurt içi ve yurtdışı 500’den fazla projeye imza attı. Firmamızın profesyonel kadrosu ve müşteri odaklı çözümleri ile bu rakam gün geçtikçe artıyor. Dünyada ısıtma, havalandırma ve soğutma teknolojilerinde lider olan Carrier, United Technologies Corp’un bir parçası olan UTC Climate, Control & Security’nin bünyesinde hizmet vermektedir. Son olarak piyasaya sunduğumuz ürünümüz invertörlü vidalı kompresörlü su soğutmalı soğutma grubu ve ısı pompası cihazı olan Aquaforce serisi oldu. Carrier, yeni seri Aquaforce’un yenilenen yüzü ile değişken yüklü binalar için müşterilerine gelişmiş performans sunuyor. Bu bilgi ve birikimlerin ışığında Antalya Akra Barut Otel projesinde, dünyanın önde gelen bina ve endüstriyel sistem tedarikçilerinden ABD merkezli UTC Building & Industnal Systems firmasının ‘Automated Logic DDC ekipmanları’ ve ‘WebCTRL yazılımı’ kullanıldı. Toplamda yaklaşık olarak 1600 fiziksel nokta ve 250 entegrasyon noktası içeren bu projenin devreye alma hizmetleri bina yönetim sistemleri partnerimiz İnotek Bina Teknolojileri firması tarafından yapıldı.

KONTROL OLANAĞI

Bina otomasyon sistemi kapsamında tüm klima santralleri, ısıtma-soğutma sistemi ekipmanları, soğutma grupları, kazan sistemleri gibi tüm mekanik cihazlar ve çevre aydınlatma sistemi WebCTRL yazılımı sayesinde kontrol edilip izleniyor.

Sınırsız nokta ve kullanıcı kapasitesine sahip olan WebCTRL bina otomasyon sistemine kullanıcılar yetkileri dahilinde internet, intranet veya GSM üzerinden PC, Apple Ipad/Iphone ve Android Tablet/ Telefonlar ile bağlanarak her türlü kontrol, izleme ve raporlama yapabiliyorlar.

Tümünü Temizle
Karşılaştır