Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

A Sınır Ötesinde

Alarko Carrier ilk olarak SHR modelini başarılı bir şekilde pazarladı. Seriye, daha sonra Q ve E, geçen yılın sonunda ise ATAG A eklendi. Alarko Carrier’ın ATAG A’ dan beklentisi yüksek. ATAG A’nın Türkiye’ye tanıtılması ile yakından ilgilenenen Teknik Müdür Arjan Reuvekamp “ATAG A uygun fiyatlı bir kombi olarak görülüyor. Bu da özellikle yeni projelerde ATAG A’nın çok daha şanslı olmasını sağlıyor” dedi.

ATAG A’nın lansmanı 2008 yılının Ekim ayında yapıldı. Arjan Reuvekamp, “Alarko Carrier çok profesyonel bir firma. İlk olarak servis teknisyenlerine ürün eğitimi verildi. Daha sonra bayilerine eğitim ve montaj talimatları vermek ve ATAG A ürün tanıtımını yapmak için Türkiye çapında çalışmalar yapıldı”.

Alarko Carrier, sattığı ürünler ile ilgili olarak yaklaşık 400 yetkili servis ile özel olarak çalışıyor. Türkiye’de üç merkezde (İstanbul, İzmir ve Ankara) ATAG Heating desteği ile Erkan Mutlu (Ürün Müdürü- Isıtma) tarafından sunumlar gerçekleştirildi. Arjan Reuvekamp “Alınan sonuçlar oldukça iyiydi ve aldığımız yanıt oldukça olumluydu. Özellikle LCD monitör ve yüksek teknoloji sıcak su fonksiyonu coşkuyla karşılandı. Mükemmel paslanmaz çelik eşanjörü çok beğeniliyor,” dedikten sonra “ATAG A’nın Türkiye’ye ilk sevkiyatı yapıldı ve umarız bunu birçoğu izleyecek” diye ekledi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır