Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

2006 İhracat Yılı Olacak

Alarko Carrier, 4-7 Mayıs tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenecek olan ISK- SODEX İSTANBUL 2006 Fuarı’nda 860 m²’lik standında ısıtma- soğutma alanındaki en yeni ürünlerini kendi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren marketler zinciri Totaline ile tanıtmaya hazırlanıyor. Alarko Carrier fuarda ürünlerinin yanı sıra Türkiye’nin ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma, su arıtma/basınçlandırma sektörlerinde ihtiyaç duyulan yedek parçaları, tesisat, montaj, bakım, onarım malzemelerini ve ekipmanlarını toptan ve perakende satan ilk ve tek marketler zinciri Totaline’ı da ziyaretçilerle buluşturacak.

Carrier Corporation’ın bir kuruluşu ve tescilli ticari markası olan Totaline, 1984 yılında ABD’de 7 mağaza ile ekonomik hayatına başladı. Totaline, daha sonra Avrupa’da İspanya, İtalya ve Yunanistan’a, Ortadoğu’ya, Mısır ve Arap Yarımadası’na yayıldı. Türkiye’de ise Totaline, ısıtma, soğutma, klima, pompa ve su tesisatı sektörlerini biraraya getiren bir yedek parça tedarik zinciri olarak 2002 yılının Ekim ayında, Alarko Carrier organizasyonu çerçevesinde İstanbul-Dudullu’da ilk mağazasını açtı.

Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin ürün yelpazesine yenilikler katarak hem yurt içinde hem yurt dışında daha geniş bir müşteri kitlesine "ilklerle" seslenmeyi ilke haline getirdiklerini söyledi.

2006 yılının Alarko Carrier için ihracat yılı olacağını vurgulayan Önder Şahin, Alarko Carrier farklı ihtiyaçlara seslenen farklı ürünleri ile 2006 yılında 30 milyon dolarlık ihracatı hedeflediklerini belirtti. Şahin şöyle konuştu:
"En önemli ihracat ürünlerimizden biri olan çatı klimalarını 2005 yılında Avrupa dışında ilk kez Çin’e ihraç etmeye başladık ve yarım milyon dolar çatı kliması ihracatı gerçekleştirdik. 2005 yılında yeni girdiğimiz bir diğer pazar ABD pazarı idi. ABD’ye 2 milyon dolara yakın dalgıç pompa motoru ihraç ettik; 2006 yılında bu rakamı 5 milyon dolara çıkarmayı planlıyoruz."

Şahin, "2005 yılında toplam 225 milyon YTL ciro elde ettik ve 2004 yılına göre %15 büyüme kaydettik. 2006 yılında % 10 büyüme ile yaklaşık 250 milyon YTL’ye yakın bir ciro elde etmeyi hedefliyoruz" dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır