Yazın en sıcak günlerinin yaşandığı şu günlerde iklimlendirme sektörünün öncü firması Alarko Carrier’dan yürekleri serinleten bir yarışma geliyor. #buevçoksıcak etiketiyle evinin ne kadar sıcak olduğunu en yaratıcı görselle ispatlayan bir kişi Alarko Carrier’dan son model Toshiba klima kazanıyor. 21 Temmuz - 22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve kullanıcıların Twitter veya Vine üzerinden fotoğraf ya da video yoluyla katılabildikleri yarışmada kazanan
belki de sen olabilirsin!

Yarışmaya nasıl katılabilirsin?

Kullanıcılar yaşadıkları mekânların sıcaklığını fotoğrafla veya kısa videolar yoluyla anlatabilir.

Fotoğraflar Twitter üzerinden, Video paylaşımlar ise Vine üzerinden yapılacaktır.

Tüm paylaşımlarda #buevçoksıcak etiketinin kullanılması ve @Alarko_Carrier hesabının seçilmesi koşulu aranacaktır.

Gerektiği taktirde katılımcıların başvurularına Twitter üzerinden direkt mesaj yoluyla yanıt verilecektir.

Seçim sürecinde, kullanıcıların görselleri paylaşma/beğenme sayısının yanı sıra yarışmayı düzenleyen ekip üyelerinden oluşan jurinin görsellerle ilgili değerlendirmeleri de %50 oranında dikkate alınacaktır.

Başvuru Koşulları

Yarışma, aşağıdaki belirtilen şartlara uyan tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olarak yapılacaktır.

** Yarışmaya, son başvuru tarihine kadar sadece
@Alarko_Carrier hesabına, #buevçoksıcak etiketi seçilerek yapılan on-line başvurular kabul edilecektir. E-posta veya posta yoluyla yapılan başvurular ise geçersiz sayılacaktır.

** Yarışmaya, düzenleyici firma Alarko Carrier mensupları ile Seçici Kurul üyeleri dışında; 18 yaşını doldurmuş tüm kullanıcılar katılabilecektir.

** Gönderilen fotoğraf/video, yarışmacı tarafından çekilmiş olacak. Başkasına ait fotoğrafın tamamen veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu, yarışmacıya ait olacak.tır

** Dereceye giren yarışmacılardan, adı, soyadı, adresi, telefon numarası ve e–posta adresi bilgileri Twitter direkt mesaj yoluyla alınacaktır. Bu bilgiler aracılığıyla kişiye ulaşılamaması halinde, düzenleyici firma sorumluluk kabul etmeyecektir.

** Fotoğraflarda görüntülenen kişilere; fotoğrafın bir yarışmaya katılacağının söylendiği, internette, basılı yayın organlarında ya da kataloglarda yayınlanması için izin alındığı kabul edilecek. Söz konusu kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya ait olacaktır.

** Düzenleyici firma; yarışmaya katılan eserleri web ya da sosyal medya kanallarında, yayınladığı ya da yapımını üstlendiği mecralarda, kendi web sayfasında ve basın yayın organları aracılığıyla yapılan duyurularda, yarışmaya ait sergilerde; verilen ödül haricinde herhangi bir ödeme yapmaksızın ve “sanatçının adını geçirerek”, editoryal, ticari, reklam veya promosyon amacıyla kullanabilecektir.

** Gönderilen fotoğrafın/videonun tüm yasal hakları yarışmacıya ait olacak. Dereceye girenlerden, bir önceki maddeye uygun olarak fotoğrafın kullanım hakkını devrettiklerine dair bir beyanı imzalayıp göndermeleri istenecektir. Buna uymayan yarışmacının eseri değerlendirme dışı kalacaktır.

** Yarışmada; etap 1’incisi olan fotoğraf ve/veya videonun sahibine 1 adet Toshiba RAS-13N3KV klima hediye edilecektir.

** Tüm yarışmacılar, yukarıda belirtilen koşullara uymayı kabul etmiş sayılacak. Bu koşullara uymayan katılımcıların eserleri değerlendirmeye alınmayacaktır.
Yarışma konsepti ve içeriklerinin tüm hakları markaya aittir. İzinsiz olarak kullanılması veya taklit edilmesi yasaktır.
Alarko Carrier ©2014