Ana Sayfa | Site Haritası English Intranet

 İÇERİDE VE DIŞARIDA DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN... Toshiba klima

 

Alarko Carrier'dan Haberler

 
     
 

 
 

 
     
 

 
 

 
   
 

Alarko Carrier, 2010 Yılında Dalgıç Pompa Satış ve Pazarlama Stratejilerini Değiştirdi

 

Alarko Carrier Ürün Yönetimi ve Bayilik Satışları bölümü tarafından organize edilen dalgıç pompa eğitimi, 21 Ocak 2010 tarihinde Alarko Carrier Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
Eğitime, Türkiye genelinde faaliyet gösteren tüm dalgıç pompa ihtisas bayileri katıldı. Alarko Carrier Bayilik Satışları Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, strateji değişikliğinin gerekçeleri, içeriği, 2010 yılı için hedefler ve kaynakların etkin kullanımı ile ilgili konularda bilgilendirdi.

Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Yöneticisi E.Cüneyt Bulca ise temel stratejilerle ilişkili ürün, fiyat ve promosyon stratejileri ile alternatif satış kanalları hakkında detaylı bilgi verdi. 2010 yılında piyasaya sürülecek yeni ürünler ile satış gamından çıkarılacak ürünlerle ilgili bilgilendirme yapılan eğitimde, özellikle fiyat değişikliği ile ilgili duyuru amaçlı özel bir afiş tasarımı yapılarak hazırlanan medya planı ile ilgili bilgi katılımcılarla paylaşıldı.

Eğitime Ziraat Bankası Pazarlama Daire Bölüm Müdürü İbrahim Tayyar, tarımsal sulamaya dönük Ziraat Bankası tarafından uygulanan sübvansiyonlu krediler konusunda, Tarım Kredi Kooperatif Birliği Genel Müdürlüğü Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Müdürlüğü Şefi Muhterem Köse ise kooperatiflerin çiftçilere sulama sistemleri kurulumu ve araç-gereç temininde uyguladıkları kredi olanakları konularında yaptıkları sunumlarla katkıda bulundular. Ayrıca başvuru ve dosya hazırlama tekniklerinin anlatıldığı bu bölümde, her iki kuruluşta 2009 uygulama sonuçları ve 2010 hedeflerini katılımcılarla paylaştı.

Eğitim, katılımcıların talepleri doğrultusunda yapılan çalışmaların sonuçlarını ve risksiz alternatif satış imkanlarını içermesi ve detaylı bilgi paylaşımı sağlamış olması nedeniyle büyük ilgi gördü. Program birlikte yenen yemek ve yapılan fabrika gezisi ile son buldu.

 Ü Geri

 

 

         

ACST Hukuki Şartları ve Gizlilik Hakları © 2009; Carrier Copyright © 2009