Ana Sayfa | Site Haritası English Intranet

 İÇERİDE VE DIŞARIDA DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN... Toshiba klima

 

ALARKO ATA Serisi Sıcak Hava Apareyi

 
     
 

 
 

Ürün Dokümanları

Broşür

Kullanım Kılavuzu

Fiyat Listesi


Satış/Danışma

Servis

 
     
   
 

Alarko 1954 yılında kurulduğunda ilk apareyini tasarladı, üretti ve sattı. O günden bu yana Türkiye’de onbinlerce aparey çalıştı, çalışıyor. Güvenirlilik kanıtlandı. “ATA” kelimesi bir ürün grubunun adı haline geldi.

 

Üstün Tasarım

Alarko şimdi yarım asırlık geçmişinden ve ürettiği onbinlerce üründen kaynaklanan bilgi birikimi ile dünya pazarları için ATA’yı yeniden yarattı. Ürün “Beyaz Eşya” konseptinde konumlandırıldı. Sonuçta daha estetik, daha verimli, daha kullanıcı dostu bir aparey elde edildi.

 

Estetik, Özgün Çizgiler

Yuvarlak kavisli hatlar tercih edildi. Türbülans oluşturup verim kaybına ve ses oluşumuna neden olan köşeli hacimler ortadan kaldırıldı. Kullanılan elektrostatik toz boya ile çağdaş çizgiler daha da ortaya çıkarıldı.

 

Geniş Kullanım Alanı

Apareyler üstün performans ve işlevsellikle ısıtmada ekonomik, güvenli ve pratik çözümler sunuyor. Spor salonları, üretim alanları, toplantı salonları, depolar, süpermarketler gibi mekanlar için çok uygun.

 

Yatırımcı ve Kullanıcı Dostu

ATA apareylerin öne çıkan iki özelliği, yatırımcı ve kullanıcı dostu olmasıdır. Yatırımcının dostu; çünkü en ekonomik ısınma alternatifi. Binanızdaki kalorifer tesisatından çekeceğiniz suyu ya da işletmenizde mevcut olan kızgın su veya buharı kullanabiliyorsunuz. Kullanıcı dostu; çünkü işletmesini herkes kolaylıkla yapabiliyor. Basit yapısı ile dayanıklı, sorunsuz.

 

Kolay Montaj ve Bakım

Uzmanlık gerektiren montaj işlemlerine, uzman personele, özel tesisat malzemelerine, özel ekipmana gerek yok. Montajı ehliyetli bir kalorifer tesisatçısı kolayca ve hızla yapabilir.

 

Özel Tasarımlı Panjur

Panjurlara sadece fonksiyonel değil, dekoratif işlev de yüklendi. Alüminyum çekme profil en uygun aerodinamik yapıda tasarlandı. Batarya kanat aralıkları ve özgün panjur yapısı sayesinde maksimum üşeme uzaklıkları elde edildi. Üzerine, doğal rengin ve parlaklığın yıllarca korunması için yine kendi renginde eloksal kaplama uygulandı.

 

Yüksek Verimli Batarya

Kendi üretimimiz olan, iki veya üç sıra bakır boru üzerine dizilmiş alüminyum kanatlı batarya (Opsiyonel olarak, çelik boru-çelik kanat da kullanılır). Bağlantıları pirinçten, yüksek ısı iletimli. Su girişlerindeki bilezikler montaj sırasındaki burulma riskini ortadan kaldırır.

 

Sessiz ve Titreşimsiz Fan

Doğrudan motora bağlı, dinamik olarak balanslı, sessiz ve titreşimsiz yüksek kapasiteli fan. Aşırı yüke karşı korumalı, 220 V monofaze fan motoru. Değiştirilebilir fan hızı ile binaların farklı ısı kaybı olan bölgelerine ve gün içinde değişen koşullara mükemmel uyum.

 

Hız Kademe Anahtarı (Opsiyonel)

İstenilen kapasite ve üşeme mesafesinin elde edilebilmesi için kademesiz ayarlanabilir fan hızı kontrol kutusu.

 

Askı Ayakları (Opsiyonel)

Duvar tipi apareyin montajı için askı ayakları kullanılabilir. Apareylerle uyumlu bej renkte toz boyalıdır. Aparey ağırlığını taşıyacak şekilde tasarlanmışlardır. Ayaklara duvara montajı kolaylaştırmak için standart delikler açılmıştır.

 

Benzer Ürünler:

ALARKO ADA Serisi Sıcak Hava Apareyi

KONFORAL ADA Serisi Sıcak Hava Apareyi

KONFORAL ATA Serisi Sıcak Hava Apareyi

 

Ü Geri 

 

 

         

ACST Hukuki Şartları ve Gizlilik Hakları © 2009; Carrier Copyright © 2009